کد خبر: ۶۷۹۶۶۵۵
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۸
با حضور مسئولان مترو صورت گرفت؛

تست سرد قطعه جنوبی خط ۶ متروی تهران به طول ۱۰ کیلومتر از ایستگاه دولت آباد تا ایستگاه میدان امام‌حسین (ع) با حضور جمعی از مسئولان شرکت مترو با موفقیت اجرا شد.

تست سرد موفقیت امیز قطعه جنوبی خط ۶ متروی تهرانبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، تست سرد قطعه جنوبی خط ۶ متروی تهران با حضور برخی از مسئولان شرکت بهره‌برداری متروی پایتخت با موفقیت برگزار شد.

این قطعه از خط ۶ متروی تهران به طول ۱۰ کیلومتر از ایستگاه دولت آباد تا ایستگاه میدان امام‌حسین (ع) امتداد یافته است.

این تست به وسیله یک دستگاه واگن از قطار‌هایی که در آینده در این خط مورد استفاده قرار می‌گیرند همراه با یک دستگاه لوکوموتیو جهت بررسی فاصله لبه سکو‌های ایستگاه با بدنه قطار و واگن‌ها، صحت نصب ادوات داخل تونل و عدم تداخل آن‌ها با قطار عبوری، ارزیابی کلی کیفیت روسازی و نیز وضعیت حرکت قطار‌ها روی ریل با سرعت معین در قوس‌های مسیر انجام پذیرفت.

همچنین در این آزمایش مشخص شد تمامی معیار‌های مورد بررسی در سطح مطلوب عملکردی انجام شده است و از لحاظ بهره‌برداری مشکلی وجود ندارد.

گفتنی است فاز اول بهره‌برداری از این خط به طول ۱۰ کیلومتر از دولت‌آباد تا میدان امام‌حسین دارای ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی (سیویل) بوده و مسئولان شرکت تلاش دارند تا این بخش تا پایان سال جاری به بهره‌برداری برسد.

خط ۶ متروی تهران به طول ۳۲ کیلومتر و ۲۷ ایستگاه است که از دولت‌آباد در جنوب شرق تهران آغاز شده و به منطقه کن در شمال غربی تهران خواهد رسید.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر