کد خبر: ۶۷۹۶۹۳۹
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۶

رئیس اداره هنری دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان از برگزاری جشنواره فرهنگی هنری «امین» در 7 اسفند ماه امسال خبر داد.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،مجید شجاعی رئیس اداره هنری دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت : به مناسبت پاسداشت چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در آستانه دهه مبارک فجر و به منظور شناسایی و رتبه بندی آثار و دستاوردهای فرهنگی هنری طلاب خواهر استان اصفهان، جشنواره فرهنگی هنری «امین» برگزار می شود.

وی با اشاره به سخنی از مقام معظم رهبری درباره هنر که می فرمایند: «هنر، یک موهبت الهی و یک حقیقت بسیار فاخر است» ، تصریح کرد : وظیفه دستگاه های هنری مرتبط با بدنه حوزه است تا این موهبت های الهی نهفته را به منظور ارتقاء و جهت دهی و نیل به اهداف بلند تبلیغی همراهی کنند.

رئیس اداره هنری دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان افزود: این جشنواره توانمندی و مهارت های فرهنگی هنری بالقوه و بالفعل در حوزه علمیه خواهران را کشف می کند و فضای همدلی، هم افزایی، تعامل و تبادل دانش و مهارت در بین طلاب به وجود خواهد آورد.

شجاعی ادامه داد: خواهران طلبه با فعالیت های هنری خواهند توانست موج تبلیغی مورد نیاز در جامعه را به وجود آورند و در تداوم و ثبات اندیشه و هنر در فعالیت های تبلیغی ثابت قدم باشند.

وی تعداد رشته های جشنواره را 18 مورد بیان کرد و گفت : هنرهای ادبی ، تجسمی ، تصویری و شفاهی محورهای جشنواره بدون موضوع محتوایی خاص و بخش ویژه، «زندگی علمی و اجتماعی بانو مجتهده امین» است.

رئیس اداره هنری دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان از مهلت ارسال آثار تا 22 بهمن ماه سال جاری خبر داد و گفت : آیین اختتامیه، اعلام برگزیدگان و اهدای جوایز در تاریخ 7 اسفند ماه 1397 به همراه نمایشگاهی از آثار برگزار می شود.

شجاعی در پایان گفت : طلاب خواهر علاقه مند و ساکن استان اصفهان اعم از محصل و یا دانش آموخته می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به پایگاه اینترنتی مرسلات به نشانی www.Morsalat.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/م

جشنواره ای برای بروز توانمندی و مهارت های فرهنگی هنری طلاب خواهر استان اصفهان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر