کد خبر: ۶۸۰۵۲۷۲
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۱

نیرو‌های فلسطینی موفق شدند یک جاسوس اسرائیلی را که تجهیزاتی را نزدیک خانه یکی از رهبران حماس در نوار غزه کار گذاشته بود، دستگیر کنند.

تلاش اسرائیل برای جاسوسی از حماس شکست خوردبه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از تایمز آو اسرائیل، گزارش‌ها حاکی از آن است که نیرو‌های فلسطینی توانسته‌اند یک جاسوس اسرائیلی را که تجهیزات جاسوسی نزدیک خانه یکی از رهبران حماس در نوار غزه کار گذاشته بود دستگیر کنند.

این نیرو‌ها موفق شدند تجهیزات جاسوسی را که در خانه مجاور منزل مروان عیسی، رئیس شاخه نظامی حماس کار گذاشته شده بود، کشف و قطعات آن را از هم جدا کنند.

این تجهیزات به منظور ضبط صدای خانه این عضو حماس که در بریج واقع شده است به کار رفته بود. گفته می‌شود این اقدام در راستای خنثی کردن تغییرات اخیر در گروه حماس صورت گرفته است. به تازگی رهبران حماس از دستگا‌ه‌های ارتباطی جدیدی استفاده می‌کنند.

یک منبع آگاه در این خصوص گفت: نیرو‌های مسلح حماس متوجه شدند این جاسوس رژیم صهیونیستی شبکه‌ گسترده‌تری از تجهیزات جاسوسی را در جا‌های دیگر نوار غزه نیز به کار گذاشته است. اوایل ماه جاری میلادی حماس اعلام کرد از زمان حمله ناموفق اسرائیل به نوار غزه در سال گذشته، نیرو‌های امنیتی این جنبش توانسته اند ۴۵ جاسوس صهیونیستی را دستگیر کنند.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر