کد خبر: ۶۸۲۷۹۴۳
گروه : ایلام » ایلام
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۷
مدیر درمان تامین اجتماعی استان ایلام مطرح کرد؛

مدیردرمان تامین اجتماعی استان ایلام گفت :بیش از ۹۵ درصد مراکز درمانی استان طرف قرارداد مدیریت درمان سازمان تامین اجتماعی هستند.

مراکز در مانی طرف قرارداد با سازمان تامین اجتماعی ایلام

کریم لاله ماژین مدیردرمان تامین اجتماعی استان ایلام در گفت و گو با خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام،گفت:سه مرکز درمانی در استان فعالیت می کنند که دی کلینیک و درمانگاه شماره ۲در شهر ایلام و درمانگاه دهلران از مراکز درمانی مِلکی مدیریت درمان استان هستند.

وی افزود: بیمارستان زاگرس با مشکلات فراوان افتتاح شد اما نارضایتی های بوجود آمده که این چالش ها را به سازمان منعکس نموده ایم و سازمان نیز این مورد را جز اولویت های کاری قرار داده است و امیدواریم تا پایان سال بسیاری از مشکلات برطرف شود.

لاله ماژین ادامه داد:کلینیک سیار دندان پزشکی اهدایی بانک رفاه کارگران هم اکنون در خدمت شهروندان ایلامی است.

وی اضافه کرد: مدیریت درمان تامین اجتماعی تنها مرکزی بود که در پایانه مرزی به زوار اربعین خدمات ارائه می کرد.

مدیردرمان تامین اجتماعی استان ایلام یادآور شد: در راستای تکریم بیمه شدگان نسبت به پذیرش های غیر حضوری و الکترونیک اقدام شده اما از شهریور ۹۵ تاکنون فقط ۸ هزار نفر از اپلیکیشن موبایل استفاده کرده اند و بیش از ۹۵ درصد مراکز درمانی استان طرف قرارداد مدیریت درمان هستند.

وی عنوان کرد: تاکنون ۳۹۴ مرکز درمانی طرف قرارداد این سازمان دراستان فعال است که امیدواریم تعداد این مراکز با تامین اعتبار افزایش یابد.

لاله ماژین اظهار کرد: حذف دفترچه درمانی در سال گذشته برای تسهیل در کار بیمه شدگان و پزشکان در مراکز ملکی اعمال شدو دومین مرکز درمانی تامین اجتماعی شهر ایلام با عنوان درمانگاه شماره ۲ شامل، دندانپزشکی، فوریت های پزشکی، درمانگاه تخصصی، واحد پذیرش، داروخانه، تزریقات برادران و خواهران، ساختمان اداری مالی و مهمانسرا نیز گشایش یافت.

لاله ماژین بیان کرد: درمانگاه مهران با حضور وزیرسابق کلنگ زنی شد، اما به علت پاره ای از مشکلات در یک پروسه زمانی فعالیت اجرایی پروژه متوقف شدکه به زودی پیمانکار جدید مشخص و عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد و پروژه درمانگاه دره شهر نیز در حال انتقال سند به نام سازمان تامین اجتماعی است و در حوزه درمان مستقیم نیز دی کلینک میدان میلاد، درمانگاه شماره ۲ و درمانگاه دهلران در حال ارائه خدمات به جامعه هدف هستند.

وی درپایان گفت: امسال نیز در خدمات پرستاری رتبه اول کشوری را کسب کردیم و اربعین امسال بیش از ۲۷ هزار خدمت به زائران ارائه شد.

انتهای پیام/ د

قرارداد مراکز درمانی با سازمان تامین اجتماعی

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر