کد خبر: ۶۸۲۸۰۳۹
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۸
معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خراسان جنوبی:

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خراسان جنوبی گفت:طی ده ماهه سال جاری درآمد به دست آمده از صندوق صدقات ۳ میلیارد و ۹۴۵ میلیون تومان بوده است.

رفیعی معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ،گفت:طی ده ماهه سال جاری درآمد به دست آمده از صندوق صدقات ۳ میلیارد و ۹۴۵ میلیون تومان بوده است.

وی افزود:مردم خراسان جنوبی ماهیانه ۳۹۴ میلیون تومان صدقه می‌دهند.

رفیعی تعداد کل صندوق‌های استان را ۱۱۴ هزار و ۹۶۶ عدد عنوان کرد و گفت: از این تعداد ۱۱۰ هزار و ۱۲ صندوق کوچک خانگی ، هزار و ۹۳۸ صندوق متوسط و ۳ هزار و ۱۶ صندوق بزرگ است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی افزود:بیشترین صدقات جمع آوری شده در شهرستان‌های بیرجند، طبس و قاین بوده است.

وی اظهار کرد: این صدقات جمع آوری شده بر اساس موازین شرعی صرف خدمات درمانی، فرهنگی، ازدواج ،مسکن مددجویان و اقشار نیازمند می‌شود.

رفیعی به توسعه روش‌های نوین جهت پرداخت صدقات اشاره کرد و ادامه داد: هم استانی‌ها می‌توانند با استفاده از گوشی تلفن همراه و با شماره‌گیری #۰۵۶*۸۸۷۷*، ارسال یک پیام بدون متن به سر شماره ۸۸۷۷، شماره‌گیری تلفن گویای ۰۹۶۸۸۷۷ کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را به نیازمندان پرداخت کنند.

انتهای پیام/غ

جمع آوری ماهیانه ۳۹۴ میلیون تومان صدقه در خراسان جنوبی

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر