کد خبر: ۶۸۲۸۳۵۳
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۰

فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: انقلاب شکوهمندمان دستاورد‌های بسیاری داشت که سرآمد آن‌ها امنیت روز افزون در تمامی زمینه‌ها است و البته شرط تداوم این امنیت، مشارکت همگانی خواهد بود.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان،سردار بنی اسدی فر، فرمانده انتظامی استان کرمان در پیامی مردم استان کرمان را برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد  :

در راستای بدست آوردن میهنی آزاد و متکی به ارزش‌های اسلامی، شهدای بسیاری را تقدیم کرده ایم و هنوز هم در عرصه نظم و امنیت شهید می‌دهیم.

فراموش نکنیم این شهدای گرانقدر، اعضایی از همین مردم و همین مرز و بوم بودند که هنگام خدمت در عرصه امنیت به فیض شهادت نائل آمدند و تک تک ما به آنان مدیون و در مقابل آنان مسئولیم.

امروز دشمن ضربه‌های خود را از طریق جنگ اقتصادی در فضای حقیقی و جنگ روانی در فضای مجازی با شدت مضاعف دنبال می‌کند و به همین سبب شرایط خاص و بسیار پیچیده‌ای فراروی همه ما قرار گرفته که لحظه‌ای نمی‌توان در مقابل آن غفلت کرد، غفلت در مقابل این تهاجم همه جانبه، وارد آمدن ضربات سنگین بر همه اقشار جامعه را بدنبال دارد و از اینرو یکی از نمود‌های مقابله با اهداف شوم و جنگ روانی دشمن، حماسه حضور در چهلمین سالگرد پیروزی انقلابمان است.

فرمانده انتظامی استان کرمان
سرتیپ دوم پاسدار رضا بنی اسدی فر

دعوت فرمانده انتظامی کرمان از مردم برای شرکت در راهپیمایی

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر