کد خبر: ۶۸۲۹۲۴۲
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۴
باشکوه‌ترین جشن تولد انقلاب/

مردم ولایت مدار استان لرستان بار دیگر شور، وحدت انقلابی خود را در دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی و آرمان‌های امام و شهدا به نمایش گذاشتند.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های  باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان، مردم ولایت مدار استان لرستان بار دیگر شور، وحدت انقلابی خود را در دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی و آرمان‌های امام و شهدا به نمایش گذاشتند.

مردم غیور لرستان بار دیگر شور و وحدت انقلابی خود را به جهانیان نشان داده و یک صدا فریاد حمایت از نظام و انقلاب را سرداده و آمادگی خود برای حفاظت از مرز‌های میهن اسلامی را اعلام کردند.

مردم لرستان  بار دیگر در صحنه‌ای ملی و انقلابی در کنار سایر هموطنان برای خلق حماسه‌ای دیگر در هوای سرد بهمن ماه به خیابان‌ها آمدند و با سردادن شعار‌های «الله اکبر»، «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و «این همه لشکر آمده، به عشق رهبر آمده»، بیعت مجدد خود را با آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی به نمایش گذاشتند تا برگ زرین دیگری از تاریخ پر افتخار انقلاب اسلامی را رقم بزنند.

در این میان همه به صحنه آمده اند، حضور پیر و جوان، دختر و پسر قابل توجه است و زنان، چون همیشه در کنار مردان با کودکان خود حضوری گسترده دارند تا بار دیگر مشت محکمی بر صورت یاوه گویان کاخ سفید بکوبند و یادآور شوند که تهدید و تحریم ملت ایران اقدامی نخ نماست.

طنین انداز شدن فریاد ضد استکبار در لرستانطنین انداز شدن فریاد ضد استکبار در لرستانطنین انداز شدن فریاد ضد استکبار در لرستان

طنین انداز شدن فریاد ضد استکبار در لرستان

 

انتهای پیام/ب

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر