کد خبر: ۶۸۲۹۴۷۳
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۱
امام جمعه اهل سنت سرخس:

امام جمعه اهل سنت سرخس گفت:این حضور باشکوه است که توطئه‌های دشمنان را خنثی کرده است.

وحدت مردم باعث خنثی سازی نقشه‌های دشمنان استبه گزارش خبرنگارگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ، مولوی احمد پارسا امام جمعه اهل تسنن شهرستان مرزی سرخس در روز ۲۲ بهمن و چهلمین سالگرد انقلاب گفت گفت: حضور هموطنان در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشانگر وحدت، همگرایی و اتحاد مردم ایران است و این حضور باشکوه از بدو انقلاب باعث خنثی سازی نقشه‌های دشمنان شده است.

وی تصریح کرد: برادران اهل تسنن امروز دوشادوش برادران شیعه خود برای تثبیت انقلاب در جشن پیروزی انقلاب حضور یافتند و این حضور باشکوه است که توطئه‌های دشمنان و آمریکا را خنثی کرده است.

امام جمعه اهل سنت سرخس با اشاره به وجود مشکلات اقتصادی و معیشت مردم گفت: دولت مردان باید تلاش نمایند و با مفاسد اقتصادی مبارزه کنند و نظارت‌ها در بازار را افزایش داده تا افراد سودجو نتوانند آب به آسیاب دشمن بریزند و باعث نارضایتی مردم شوند.

مولوی احمد پارسا افزود: پیام ملت ایران در همه صحنه‌ها و مراسم‌های ملی اینست که هرجا لازم باشد حضوری فعال خواهند داشت و این همگرایی، وحدت و اتحاد مردم از بدو انقلاب است که همه نقشه‌های استکبار جهانی و دشمنان را خنثی کرده است.

انتهای پیام//م. ه
 

اتحاد مردم ایران نقشه های دشمن را خنثی می کند

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر