کد خبر: ۶۸۲۹۶۷۴
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۳
عضو شورای اسلامی شهر شیراز:

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر شیراز گفت: تلاش می‌کنیم با همکاری شهرداران مناطق، شهر شیراز را برای پیوستن به شبکه جهانی شهر‌های دوستدار کودک آماده کنیم.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، لیلا دودمان عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر در مراسم کلنگ زنی بوستان کسری در بلوار نصر شیراز، گفت: احداث این بوستان آغاز فعالیت‌های اجتماع محور و انسان محور شورای پنجم و شهردار منتخب است.

وی ادامه داد: اوائل فعالیت شورای پنجم به دعوت اهالی محله جهانگردی و کانادا به این محله آمدم و گلایه داشتند که با ۱۲۰ هزار نفر جمعیت فقط یک پارک محله‌ای ۷۵ متری دارند.

دودمان افزود: جای تعجب داشت که چرا مردم خوب این محله در شمال شرق شیراز باید از داشتن یک فضای تعامل اجتماعی محروم باشند؟

به گفته عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر شیراز موضوع احداث بوستان‌های کوچک مقیاس و محله‌ای با هدف توسعه فعالیت‌های اجتماعی محله در دستور کار شورای پنجم و شهرداری شیراز قرار گرفته است.

وی افزود: توسعه فضا‌های عمومی و خدمات شهری، بستر را برای تعاملات اجتماعی فراهم می‌کند.

دودمان با قدردانی از همراهی شهردار منطقه ۳ اظهار کرد: برای احداث بوستان کسری به مسائل و اصول شهر دوستدار کودک نیز توجه شده و همزمان تلاش می‌کنیم با همکاری شهرداران مناطق، شهر شیراز را برای پیوستن به شبکه جهانی شهر‌های دوستدار کودک آماده کنیم.

افزود: بزودی ارزیابی شهر شیراز به عنوان الگوی شهر دوستدار کودک توسط وزارت کشور آغاز خواهد شد و امیدواریم در آینده نزدیک به شبکه جهانی شهر‌های دوستدار کودک بپیوندیم.
انتهای پیام/م

شیراز به شبکه جهانی شهر‌های دوستدار کودک می‌پیوندد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر