کد خبر: ۶۸۳۲۰۶۴
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۲
معاون گردشگری قم خبر داد؛

معاون گردشگری قم از برپایی غرفه گردشگری استان در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران خبر داد.

برپایی غرفه گردشگری قم در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهرانمختاری،معاون گردشگری قم در گفت و گو با خبرنگارگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم؛ گفت:غرفه گردشگری استان قم از بیست و سوم بهمن ماه در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته در محل نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار کرده و

تا ۲۳ بهمن ماه برای بازدید عموم دایر است.

وی با اشاره به معرفی فرصت‌های گردشگری استان قم در این نمایشگاه افزود:دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته در تهران با هدف معرفی ظرفیت‌ها و برنامه‌های نوروزی استان‌ها در حوزه گردشگری از بیست و سوم بهمن ماه ۹۷ تا بیست و ششم بهمن ماه سال جاری از ساعت ۹ تا ۱۷ ادامه خواهد داشت.

مختاری افزود:در مراسم افتتاحیه نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته،سرمست استاندار قم حضور داشت که از غرفه گردشگری قم بازدید کرد.

معاون گردشگری قم ادامه داد:استان قم دارای ظرفیت ‎های متعدد گردشگری است که با شرکت در نمایشگاه ظرفیت ها، پتانسیل ها و توانمندی های خود در حوزه گردشگری را با معرفی جاذبه‌های تاریخی به نمایش گذاشته است.

مختاری با اشاره به استقبال چشمگیر از غرفه گردشگری قم گفت: در این غرفه ظرفیت های گردشگری، اماکن اقامتی، مجتمع های گردشگری استان و آثار تاریخی قم در قالب بسته های فرهنگی_گردشگری در اختیار بازدید کنندگان قرار گرفته است.

وی با بیان این که حضور در این نمایشگاه می تواند فرصت بسیار خوبی برای معرفی توانمندی ها و ظرفیت های استان قم باشد ادامه داد:نمایش سوغات،صنایع دستی در رشته ها ی مختلف ،راهنمایان گردشگری، دفاتر خدمات مسافرتی استان با ارائه محصولات گوناگون می تواند گامی موثر در جذب و گسترش صنعت توریسم استان باشد.

انتهای پیام/ش

معرفی ظرفیت های گردشگری قم در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر