کد خبر: ۶۸۳۴۷۹۹
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۳:۰۷
بازیگر تئاتر در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

فرخنده گفت: اولویت من برگزاری جشنواره بدون جایزه است چرا که نظر مخاطبان برای من اهمیت دارد.

«عندالمطالبه» دنیای فراموش شده ما را به یاد می‌آورد/ من تولید کننده هستم و به دنبال حواشی جشنواره فجر نرفته امسلمان فرخنده بازیگر نمایش «عندالمطالبه» در گفتگو با خبرنگار حوزه تئاتر  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره اجرای این اثر نمایشی در جشنواره تئاتر فجر و حضور هنرمندان دیگر استانها در این فستیوال جهانی اظهار کرد: نمایش عندالمطالبه درباره انسان هایی است که به نوعی از درون خودشان دور شدند و در جامعه امروز به دنبال چیز دیگری هستند که به آنها تعلق ندارد  و فراموش کردند در کجا قرار دارند.

وی در ادامه با بیان اینکه من صرفا تولید کننده هستم و دغدغه بیان هنر را دارم، گفت: تا امروز خودم را درگیر کار کردم و بیشتر تولید کننده هستم و به دنبال خلق ایده‌های جدید بوده‌ام تا خودم را درگیر حواشی جشنواره کنم، اما اگر روال سال‌های گذشته در جشنواره پیاده شود بهتر است، چراکه آثار برای جشنواره تولید می‌شود و تماشاگران هم با آثار جدید مواجه خواهند شد.

بازیگر سریال تلویزیونی «بچه مهندس» در ادامه این گفتگو درباره حضور گروه های تئاتری دیگر شهرها افزود: همه گروهایی که در این جشنواره حضور دارند، زحمت کشیده اند. مثل گروه‌های تئاتری شهرستان ها که زحمت‌های بسیاری کشیده اند تا به اجرای تهران برسند و از دوازده مرحله گزینشی عبور کردند.

فرخنده بیان کرد: اولویت من جشنواره بدون جایزه است. البته که جایزه باعث تشویق و انگیزه بیشتر به گروه ها می‌شود، اما من با جایزه موفق نیستم و بیشتر نظر مخاطبان برایم اهمیت دارد.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر