کد خبر: ۶۸۳۵۴۲۹
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰

اگر خانه شما کوچک است و می‌خواهید دل بازتر به نظر برسد، اشتباهاتی را که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌شود مرتکب نشوید.

کار‌هایی که خانه شما را دلگیر می‌کندبه گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، اگر خانه تان کوچک است و می‌خواهید دل بازتر به نظر برسد، اشتباهاتی را که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌شود مرتکب نشوید.
 
۱. از اشیای بزرگ استفاده نکنید: مجسمه‌های بزرگ، گلدان‌های حجیم، میز‌هایی با بدنه یک دست و مبل‌های بزرگ برای خانه‌های کوچک مناسب نیستند. آن‌ها ممکن است در مغازه زیبا به نظر برسند، اما خانه شما را کوچک‌تر نشان می‌دهند و احساس خفقان ایجاد می‌کنند. در واقع هر خانه‌ای اشیای مناسب خودش را می‌خواهد.
 
۲. خانه را رنگارنگ نکنید: در کل خانه چه برای مبلمان و پرده‌ها و چه دیوار‌ها از دو یا سه رنگ استفاده کنید. رنگ‌های متنوع باعث احساس آشفتگی و کلافگی در شما می‌شود. همچنین این دو، سه رنگ هم باید با هم جور باشد. به طور مثال انتخاب یک ترکیب دوتایی یا سه تایی از آبی، سفید و قهوه‌ای یا سبز، سفید و قهوه‌ای یا قهوه ای، سفید و کرم  می‌تواندانتخاب مناسبی باشد.

۳. کاغذ دیواری گل درشت نخرید: اگر می‌خواهید خانه تان را کاغذ دیواری کنید از کاغذ دیواری‌های ساده یا با بافت ریز استفاده کنید. بافت‌های درشت، اتاق‌ها و خانه را کوچک‌تر نشان می‌دهند. طرح فرش‌هایی با گل بوته‌ها و نقش‌های ریزتر، اتاق کوچک را بزرگ نشان می‌دهد. حتی گلدان‌هایی با برگ‌های ریز برای این اتاق‌ها مناسب‌تر هستند و آن‌ها را بزرگ‌تر جلوه می‌دهند.

منبع: خراسان

انتهای پیام/
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر