کد خبر: ۶۸۳۵۴۷۶
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۴
سخنگوی وزارت بهداشت خبر داد؛

حریرچی درباره آخرین جزئیات از وضعیت مجروحان حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان توضیح داد.

آخرین جزئیات از اوضاع جسمانی مجروحان حادثه تروریستی سیستان و بلوچستانبه گزارش  حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان،  ایرج حریرچی سخنگوی وزارت بهداشت صبح امروز در حاشیه بازدید از مجروحان حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان که در بیمارستان شهید صدوقی اصفهان بستری هستند با بیان اینکه  کادر پزشکی، پرستاران و پیراپزشکان این بیمارستان به خوبی از مجروحان مراقبت می‌کنند  اظهار کرد: تمام مجروحان حادثه تروریستی از سطح هوشیاری کاملی برخوردار هستند و برخی از مجروحان هم تحت عمل جراحی قرار گرفته اند.

وی با اشاره به ترخیص مجروحان گفت: تعدادی از مجروحان حادثه تروریستی فردا یا پس فردا مرخص می‌شوند و تعدادی دیگر باید عمل‌های جراحی کوچکی را انجام دهند که در شرایط عادی و با ایجاد ثبات جسمی این عمل‌های جراحی انجام می‌شود.

سخنگوی وزارت بهداشت یادآوری کرد: با وجود آنکه آمادگی مقابله مناسب با دشمنان در هر سطحی را داریم اما  امیدوار هستم دیگر حوادث این چنینی در کشور رخ ندهد.

 حریرچی  ادامه داد: یکی از مجروحین در حالی‌که خود نیاز به مراقبت و درمان دارد به فکر روستای دوره افتاده‌ای بود که خانه بهداشت ندارد و این نشان از نگرانی این عزیزان برای هموطنانشان است.

وی در پایان یادآوری کرد: در حال حاضر ۵ مجروحی که در زاهدان و ۷ مجروحی که در اصفهان بستری هستند شرایط بهبودی پیش رونده و مناسبی دارند.

انتهای پیام/

اظهارات سخنگوی وزارت بهداشت در بازدید از مجروحان حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر