کد خبر: ۶۸۳۵۵۰۵
گروه : سیاسی » دولت
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۰

کمپینی در فضای مجازی به همت بسیج دانشجوئی ایجاد شده است که هدف آن پاسخ به این سوال است که دولت، مردم و دانشجویان چه سهمی از این انقلاب دارند یا چه سهمی از بار انقلاب را برداشته‌اند.

کمپین سهم من؛ارزیابی نقش مسئولان،مردم و دانشجویان در پیشبرد انقلاببه گزارش خبرنگار حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، جوانان دانشجو همزمان با چهل سالگی انقلاب با طرحی به نام سهم من «سهم من» را در شبکه‌های مجازی آغاز کردند که به دنبال  پیگیری اهداف و آرمان‌های انقلاب، از مسئولان دولتی تا اقشار گوناگون مردم است.
حسین ده نمکی مسئول رسانه بسیج دانشجویی دانشگاه تهران در گفت‌وگو با   خبرنگار حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان،  با اشاره به شکل گیری کمپین «سهم من»،گفت: ایده اصلی کمپین از سوی خواهران فرهنگی و رسانه شکل گرفت، با توجه به اینکه ما یک برنامه ۴۰ سالگی برای انقلاب داریم،  مقرر شد که دانشجویان اظهار کنند که چه سهمی از این انقلاب دارند و اینکه این کمپین به این سمت برود که دانشجویان چه سهمی از بار انقلاب را برداشته‌اند و در جشن ۴۰ سالگی انقلاب از پرچم جمهوری اسلامی ایران رونمایی شد که البته به دلیل شرایط آب و هوایی و بارندگی هم با مشکلاتی روبرو شدیم.

وی در مورد اتاق فکر و شورای سیاست گذاری این کمپین گفت: ما با پیشکسوتان حوزه رسانه و دانشجویان دانشگاه تهران مشورت گرفتیم.

وی با تاکید بر اینکه مردم در این کمپین بیشتر مدنظر بوده اند، یادآور شد:  دولت اصلی‌ترین نهادی است که خود متولی انقلاب است و از این رو مسئولان اصلی‌ترین نقطه هدف‌گذاری این طرح هستند که تا کنون چه کاری برای کشور کرده‌اند، در حقیقت پاسخگوی اصلی این سوال که "تاکنون برای انقلاب چه کردید" مسئولان و دولت هستند که باید بگویند تا کنون چه کاری انجام داده‌اند.

ده نمکی درباره نقش احزاب و تشکل‌های دانشجویی در ایجاد مطالبه گری از مسئولان خاطر نشان کرد:  به نظرم این موج مطالبه‌گری که تحت عنوان "سهم من" مطرح شده می‌تواند در نوع خود تاثیر گذار باشد ضمن اینکه کار رسانه‌ای قوی هم در این زمینه صورت گرفته است.

انتهای پیام/
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر