کد خبر: ۶۸۳۵۷۶۶
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۹

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان از دستگیری فردی که با دائر کردن کارگاهی اقدام به تولید داروهای نیروزای تقلبی در زمینه پرورش اندام می کرد خبر داد.

کشف کارگاه تولید داروهای نیروزای تقلبی در اصفهانبه گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،به نقل از پایگاه خبری پلیس  سرهنگ"سعید سلیمیان" رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان  با اعلام این خبر اظهار داشت: کارآگاهان اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی استان اصفهان در پی کسب خبری مبنی بر اینکه فردی در زمینه توزیع دارو‌های نیروزای تقلبی در زمینه پرورش اندام اقدام می‌کند، موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

 
وی افزود: کارآگاهان بلافاصله پس از اطلاع از موضوع وارد عمل شده و با انجام تحقیقات علمی و اطلاعاتی گسترده موفق شدند هویت عامل اصلی توزیع این دارو‌ها را شناسایی کنند.
 
رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان بیان کرد: با شناسایی هویت متهم، ماموران طی هماهنگی با مقام قضائی در یک عملیات ضربتی وی را در مقابل منزل خود دستگیر کردند.
 
این مقام انتظامی اظهار داشت: در بازرسی صورت گرفته از منزل متهم مشخص شد وی قسمتی از منزل خود را به کارگاه تولید دارو‌های نیروزای تقلبی تبدیل کرده است.
 
سرهنگ سلیمیان خاطر نشان کرد: در این عملیات بیش از ۱۰ هزار عدد کپسول خام دارویی، ۸۴ عدد قوطی با درپوش و ۳۸۶ عدد پاکت مخصوص نگهداری مواد نیروزا با مارک‌های خارجی جعلی به همراه ۲ دستگاه کپی رنگی به منظور چاپ پاکت‌ها و یک عدد کیس رایانه کشف شد.
این مقام انتظامی عنوان کرد: متهم کپسول‌های دارویی را از داروخانه‌ها تهیه و پس از تخلیه محتوای آن‌ها مواد تقلبی را جایگزین کرده و در قوطی‌هایی با مارک‌های جعلی قرار می‌داده و بعد اقدام به فروش این دارو‌ها می‌کرد.
وی با بیان اینکه متهم از جاعلان حرفه‌ای و سابقه دار و تحت تعقیب مراجع قضائی بوده گفت: در این خصوص پرونده تشکیل و متهم تحویل مراجع قضائی شد.
سرهنگ سلیمیان با بیان اینکه تحقیقات در خصوص ابعاد بیشتری از فعالیت این جاعل کماکان ادامه دارد اظهار داشت: به ورزشکاران رشته بدنسازی و پرورش اندام توصیه می‌کنیم دارو‌های مورد نیاز را تحت نظر پزشک خود و از مراکز معتبر و مجوز دار تهیه کرده و از خریداری این گونه اقلام در شبکه‌های اجتماعی مجازی و از دست افراد نا آشنا به بهانه ارزان بودن آن‌ها خودداری کنند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه ممکن است افرادی سودجو و فرصت طلبی با ارائه ارزان قیمت این دارو‌ها نسبت به تهییج و تحریک خریداران اقدام کنند افزود:شهروندان باید بدانند که هرگونه سهل انگاری و عدم رعایت توصیه‌های ایمنی می‌تواند به قیمت به خطر افتادن سلامتی آن‌ها تمام شود. 
 
انتهای پیام/م 
 

کشف تولید داروهای نیروزای تقلبی 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر