کد خبر: ۶۸۳۶۶۳۴
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۶

مسئول گروه فانوس حوزه علمیه جامعه الامام المنتظر نجف آباد از برگزاری دومین کارگاه آموزشی تئاتر به همت حوزه هنری استان اصفهان در حوزه علمیه این شهرستان در قالب کارگاه های تئاتر بچه های مسجد خبر داد.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،بنابر اعلام روابط عمومی حوزه هنری استان اصفهان ، نخستین کارگاه آموزشی تئاتر در حوزه علمیه نجف آباد در زمینه بازیگری با حضور پویان عطایی با حضور 17 نفر از طلاب خانم و آقا انجام شد و اکنون دومین کارگاه تئاتر در زمینه نمایشنامه نویسی با حضور استاد کوروش شمس برای 22 نفر از طلاب حوزه علمیه برگزار می شود.

حسام خدادادی مسئول گروه فانوس حوزه علمیه جامعه الامام المنتظر نجف آباد اصفهان  در این باره گفت : در این دوره از کارگاه های آموزشی در نظر داریم تا به بحث های مقدماتی در خصوص نمایشنامه نویسی بپردازیم. نخستین روز از این کارگاه در روز پنج شنبه 25 بهمن ماه با حضور 4 نفر از طلبه های خانم و 18 نفر از آقایان برگزار شد.

وی تصریح کرد: پس از برگزاری این کارگاه شرکت کنندگان در این کلاس آموزشی به نگارش نمایشنامه اقدام می کنند.

گفتنی است، این کارگاه در قالب کارگاه های آموزشی تئاتر بچه های مسجد و با همت خانه تئاتر حوزه هنری استان اصفهان در زمینه های مختلف کارگردانی ، بازیگری ، نمایشنامه نویسی برگزار می شود.

 

انتهای پیام/م

برگزاری دومین کارگاه آموزشی تئاتر در حوزه علمیه نجف آباد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر