کد خبر: ۶۸۵۵۱۵۷
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۳
فرجی خبر داد؛

مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر درباره آخرین وضعیت پرونده‌ یاسین رامین توضیحاتی داد.

ذخیره ۶۰ میلیارد تومان ذخیره دارو در سازمان تدارکات پزشکی/ پرونده همسر بازیگر معروف درحال بررسی استبه گزارش خبرنگار  حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، علی فرجی مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر در نشست خبری با اصحاب رسانه درباره برنامه‌های این سازمان در ایام نوروز اظهار کرد: حدود ۶۰ میلیارد تومان دارو در انبار‌های سازمان تدارکات پزشکی ذخیره شده است.

وی افزود: با همکاری سازمان غذا و دارو و وزارت بهداشت سازمان تدارکات پزشکی توانست دارو‌های مورد نیاز کشور به خصوص دارو‌های تک نسخه‌ای را وارد کند.

 مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر با اشاره به اینکه ما توانستیم دارو‌های تک نسخه‌ای را با ارز دولتی تامین کنیم تا فشار کمتری به مردم تحمیل شود،گفت: همچنین با همکاری سازمان غذا و دارو تشکیل پرونده دارو‌های بیماران خاص در داروخانه مرکزی هلال احمر صورت می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه هیچ مشکلی درخصوص  تهیه دارو در ایام نوروز وجود ندارد، تاکید کرد:نمونه اولیه آنژیوکت‌ها  تولید شده است و امیدواریم سال آینده ۶ میلیون آنژیوکت تولید کنیم. تولید پلت‌های دارویی نیز در سه ماه اول سال جدید راه اندازی خواهد شد.

فرجی با اشاره به آخرین وضعیت پرونده‌ یاسین رامین گفت: پرونده‌ وی در مرحله‌ صدور رای است و منتظر بررسی پرونده از سوی قاضی هستیم.

 مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر خاطرنشان کرد: در این پرونده مطلبی درباره شیر خشک فاسد وجود ندارد.

فرجی درباره‌ ساعت کاری داروخانه‌های هلال احمر در ایام نوروز بیان کرد: در روز‌های تعطیل رسمی داروخانه مرکزی هلال احمر از ساعت ۸ تا ۱۳ فعال است و داروخانه تهرانپارس در این روز‌ها تعطیل می‌باشد.

وی با بیان اینکه داروخانه مرکزی هلال احمر در روز ۲۹ اسفند به دلیل انبارگردانی تعطیل است، افزود: در روز‌های غیر تعطیل ایام نوروز داروخانه مرکزی از ساعت ۷:۳۰ صبح تا ۱۶:۳۰ و داروخانه تهرانپارس از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۳ فعال است.

 مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی هلال احم درباره‌ تایید نسخه بیمه سلامت و تامین اجتماعی در این ایام گفت: همکاران مربوطه روز‌های تعطیل نوروز از ساعت ۸ تا ۱۳ و روز‌های غیرتعطیل طبق شیفت در محل کار خود حضور خواهند داشت.

انتهای پیام/

سال آینده ۶ میلیون آنژیوکت تولید خواهد شد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر