کد خبر: ۶۸۵۷۳۰۷
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۹

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمانشاه با قدردانی از تلاش‌های مجموعه بنیاد مسکن گفت : مردم و مسئولان استان انتظار دارند بنیاد مسکن تا تحویل آخرین واحد‌ها در کنار مردم بماند.

به گزارش    گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،مهرداد سالاری معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمانشاه در جلسه ستاد بازسازی مناطق زلزله زده استان کرمانشاه با حضور استاندار در سرسرای تدبیر استانداری، گفت : روند بازسازی مناطق زلزله زده با همکاری دولت، بنیاد مسکن و مشارکت خوب مردم به خوبی پیش می‌رود و باید این روند مطلوب را با شتاب بیشتری تا تحویل همه واحد‌ها ادامه دهیم.

وی از استاندار کرمانشاه نیز به واسطه تبدیل تهدید زلزله به فرصتی برای مقاوم سازی واحد‌های مسکونی نامقاوم در مناطق زلزله زده قدردانی کرد و گفت : با سیاست و رویکرد بازوند توانستیم حدود سه هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی را که در اثر زلزله آسیبی ندیده بود، مقاوم کنیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمانشاه در ادامه با بیان اینکه آمار واحد‌های تخریبی براثر زلزله ۲۴ هزار و ۵۰۰ واحد بود، گفت: به دستور استاندار کرمانشاه ۲۷ هزار واحد مسکونی مقاوم سازی شده است که این فرصت بسیار خوبی برای مستحکم کردن خانه‌های مردم بود.

سالاری به آمار چهار هزار واحد مسکونی در مرحله پی کنی در مناطق زلزله زده نیز اشاره کرد و افزود: در شهر ۲ هزار و در روستا‌ها نیز ۲ هزار آمار داریم که کسی دنبال ساخت و ساز در این مناطق نیست و بنیاد مسکن باید این آمار را حذف کند.

وی همچنین از بانک‌ها به واسطه همکاری با مردم مناطق زلزله زده قدردانی کرد و از مسئولان بانک‌ها خواست سطح همکاری را افزایش دهند تا مردم هرچه سریعتر وارد منازل خود شوند.

 

 

انتهای پیام/د

روند بازسازی مناطق زلزله زده با همکاری دولت، بنیاد مسکن و مشارکت خوب مردم به خوبی پیش می‌رود

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر