کد خبر: ۶۸۵۷۶۴۳
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۴

مدیر بهداشت محیط مرکز بهداشت استان اصفهان گفت:آمار تخلفاتی که توسط بهداشت محیط مرکز بهداشت استان اصفهان ثبت شد نسبت به سال گذشته افزایش داشته‌ است که دلیل آن گرانی کالاهای اولیه است.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،حسین صفاری  مدیر بهداشت محیط مرکز بهداشت استان اصفهان در خصوص نظارت‌های نوروزی مراکز عرضه و تولید مواد غذایی در استان اصفهان اظهار کرد: هر ساله مرکز بهداشت از اواسط اسفند کار بازدید مراکز خرید را انجام می‌دهد، اما امسال با توجه به اینکه پیش‌بینی کردیم تعداد مسافرین اصفهان بیش از پیش باشد، اجرای این طرح را از یکم اسفندماه آغاز کردیم و تا بیستم همین ماه ادامه می‌دهیم.

وی با اشاره به اینکه گرانی محصولات اولیه باعث افزایش تخلفات بهداشتی شده است تصریح کرد: آمار تخلفاتی که توسط ما ثبت شد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است که دلیل آن گرانی کالا‌های اولیه است که موجب می‌شود کالا‌های مانده یا فاسد به فروش برسد.

مدیر بهداشت محیط مرکز بهداشت استان اصفهان در خصوص اینکه تخلفات بیشتر در چه حوزه‌هایی بوده است اظهار کرد: استفاده مواد اولیه فاسد، فروش مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته و کالا‌های غیرمجاز بیشترین سطح تخلفات را به خود اختصاص داده‌اند.

وی با بیان این که تا به حال حجم زیادی از گزارش تخلفات از طریق مردم به ما رسیده است و ما از این مشارکت مردم خرسندیم از شهروندان درخواست کرد: اگر تخلفی دیدند با شماره تماس "۱۹۰" گزارش دهند. 

 
انتهای پیام/م 
 

گرانی منجر به افزایش تخلفات بهداشتی شده است

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر