کد خبر: ۶۸۶۵۸۰۹
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۵
معاون پژوهشی دانشگاه فنی و حرفه‌ای:

زنگنه گفت: گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO از سوی ممیزین شرکت Alliance کانادا به دانشگاه فنی و حرفه‌ای اعطا شد.

به گزارش  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، رضا زنگنه  معاون پژوهشی دانشگاه فنی و حرفه‌ای در آئین دریافت گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO اظهار کرد: در راستای تفاهم نامه منعقد شده در سال ۹۴ با سازمان بنادر دریایی و تمدید آن در سال جاری جهت فعالیت رشته دریانوردی در آموزشکده‌های شهید خدادادی انزلی، محمودآباد، بندرعباس و بوشهر دانشگاه فنی و حرفه‌ای موفق به اخذ گواهینامه استقرار سیستم مدیریت ISO شد.

زنگنه گفت: دانشگاه فنی و حرفه‌ای همواره برای تأمین نیروی انسانی بازار کار و تربیت تکنسین کارآمد اقدام کرده است و تفاهم نامه منعقد شده با سازمان بنادر دریایی در همین زمینه است.

ناوگان هوایی و دریایی تابع قواعد و پروتکل‌های بین‌المللی هستند

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه فنی و حرفه‌ای با اشاره به الزامات سازمان بنادر دریایی گفت: ناوگان هوایی و دریایی تابع قواعد و پروتکل‌های بین‌المللی هستند و ما به جهت دایر کردن رشته‌های دریایی در ۴ آموزشکده ساحلی ملزم به دریافت گواهینامه ISO بودیم.

وی افزود: با انعقاد قرارداد نماینده شرکت Alliance کانادا ممیزین شرکت به انجام ممیزی پرداختند که هیچ مورد عدم انطباقی گزارش نشد.

زنگنه گفت: دانشگاه فنی و حرفه‌ای جز نادرترین دانشگاه‌های کشور است که موفق به دریافت گواهینامه استاندار استقرار سیستم مدیریت ۹۰۰۱ ورژن ۲۰۱۵ در حوزه دریایی شده است.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر