کد خبر: ۶۸۶۶۶۴۸
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۱:۲۴

پیشکسوت آبی پوشان گفت: با نتایجی که استقلال در آسیا گرفته شاید بهتر باشد که بیشتر تمرکز خود را روی لیگ برتر بگذارد.

نکته مهمی که استقلال باید روی آن متمرکز شود! به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، علی شوری در خصوص دیدار آبی پوشان مقابل العین اظهار داشت: بر خلاف اکثر بازی‌های گذشته استقلال، در این بازی بازیکنان رو به جلوی تیم خوب نبودند. در خیلی از صحنه‌ها بازیکنان می‌توانستند تصمیم بهتری بگیرند، اما سخت‌ترین و نشدنی‌ترین تصمیم را می‌گرفتند.

وی اضافه کرد: در بعضی از صحنه‌ها بازیکنان ما می‌توانستند با از خود گذشتگی بیشتر تیم را به گل برسانند که این کار را نمی‌کردند و با خودخواهی ضربات آخر را می‌زدند و موقعیت‌ها را هدر می‌دادند.

پیشکسوت آبی پوشان اضافه کرد: در فاز دفاعی هم متأسفانه باید بگویم شفر هنوز ترکیب تیمش را نشناخته و مرتباً بازیکنانش را در خط دفاعی تغییر می‌دهد. این باعث می‌شود در بازی مقابل تیم‌های بزرگ که می‌توانند از خط میانی تیم عبور کرده و به خط دفاعی برسند، از هم گسیختگی و ناهماهنگی در خط دفاعی کاملاً مشهود باشد.

شوری در خصوص ادامه حضور آبی پوشان در آسیا تصریح کرد: نباید خودمان را فریب دهیم. هم شرایط جدولی کار را ما را برای صعود سخت کرده و هم کیفیتی که ما از استقلال در آسیا می‌بینیم امیدواری زیادی به ما برای راهیابی به مرحله بعدی نمی‌دهد؛ لذا به اعتقاد من بهتر است شفر از الان به بعد بیشتر روی لیگ برتر تمرکز کند تا آسیا. بلکه در لیگ بتوانیم بعد از سال‌ها قهرمان شویم.

هافبک پیشین آبی پوشان در خصوص تفاوت کیفیت استقلال در لیگ برتر و آسیا اظهار داشت: ما از قبل هم نسبت به این تفاوت سطح تیم‌های لیگ برتری با آسیا تذکر داده بودیم و به استقلالی‌ها هم این هشدار را داده بودیم که فریب نتایج لیگ را نخورد.

منبع:مهر

انتهای پیام/

علی شوری:بهتر است استقلال روی لیگ تمرکز کند

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب مرتبط
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر