کد خبر: ۶۸۶۸۲۶۹
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۰

مدیر تعاون روستایی استان کرمان گفت: سیب درختی و پرتقال شب عید در ۱۳۴ غرفه در سراسر استان توزیع میشود که از این تعداد ۳۰ غرفه در مرکز استان و شهر کرمان است.

عرضه میوه شب عید در ۱۳۴ غرفه در سراسر استانبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان رضا محمد‌حسینی مدیر تعاون روستایی استان کرمان در ستاد تنظیم بازار استان گفت: در چند روز گذشته قیمت میوه در بازار کرمان و سایر استان‌های همجوار گرفته و بررسی شده است اظهار داشت: قیمت سیب درختی و پرتقال یارانه‌ای در شب عید باید حداقل ۱۵ تا ۲۰ درصد قیمت بازار باشد.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر قیمت سیب درختی در شهر کرمان از ۵ هزار تومان تا ۱۲ هزار تومان است که براساس نوع سیب و درجه آن قیمت‌ها متفاوت است گفت: قیمت سیب درختی در شهرستان‌ها استان متفاوت است.

مدیر تعاون روستایی استان کرمان با بیان اینکه قیمت سیب درختی در سایر استان‌ها نیز بین ۶ هزار تا ۷ هزار تومان تعیین شده است عنوان کرد: بارگیری میوه از سردخانه‌ها به شهرستان‌های استان از امروز آغاز شده و امشب به غرفه‌داران تحویل داده می‌شود.

عباس سعیدی مدیرکل جهاد کشاورزی استان کرمان نیزدر این جلسه با بیان اینکه قیمت‌ها باید متعادل باشد و کار ما تنظیم بازار در استان است گفت: قیمت‌ها باید به‌گونه‌ای باشد که نه بخش خصوصی و بازار ضرر کند و نه اینکه باعث ایجاد فساد شود

درکمیته راهبری و اجرایی ساماندهی خرید، ذخیره‌سازی و توزیع میوه ایام پایانی سال ۹۷ و نوروز ۹۸ ظهر امروز با حضور نمایندگان دستگاه‌های مختلف عضو ستاد تنظیم بازار استان کرمان برگزار شد.

در این جلسه قیمت سیب درختی ۶ هزار و ۸۰۰ تومان و قیمت پرتقال پنج هزار تومان تعیین شد

انتهای پیام/ح

تعیین قیمت میوه شب عید

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر