کد خبر: ۶۸۶۸۵۴۸
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۰

مدیرکل دفتر فنی استانداری کرمانشاه از افتتاح تقاطع غیرهمسطح امام حسین (ع) ظرف چند روز آینده خبر داد.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،شهرام کهریزی مدیرکل دفتر فنی استانداری کرمانشاه با اشاره به اهمیت این تقاطع در تسهیل رفت و آمد و بهبود وضعیت ترافیک گفت : این تقاطع با فعالیت شبانه روزی ظرف چند روز آینده به بهره برداری میرسد.

وی از صرف اعتبار ۶۰ میلیارد تومانی برای این تقاطع خبر داد و گفت : در ابتدا برآورد اولیه اعتبارات این پروژه ۴۰ میلیارد تومان بود که با تعدیل صورت گرفته این رقم به ۶۰ میلیارد تومان افزایش یافت.

کهریزی همچنین از افتتاح تقاطع امام خمینی (ره) تا پایان سال آینده خبر داد و افزود: اعتبار اولیه این پروژه هم ۶۰ میلیارد تومان بود که با تعدیل صورت گرفته و با توجه به افزایش قیمت مصالح اعتبار این پروژه هم به حدود ۱۱۰ میلیارد تومان افزایش یافت.

وی افزود: بسیاری قطعات این تقاطع پیش ساخته است و تنها در محل کار نصب آن صورت می‌گیرد و برای همین چندان پیشرفت این پروژه به چشم نمی‌آید.

وی با بیان اینکه تامین اعتبار این پروژه بر عهده شهرداری است گفت: با توجه به اینکه شهرداری توانایی مالی چندانی ندارد، از محل منابع دولتی برای این پروژه هزینه شده است.

مدیرکل دفتر فنی استانداری کرمانشاه با بیان اینکه احداث هفت تقاطع غیرهمسطح دیگر در کرمانشاه به تصویب رسیده گفت: به تدریج ساخت این تقاطع‌ها در دستور کار قرار می‌گیرد .

 

 

انتهای پیام/د

تقاطع با فعالیت شبانه روزی ظرف چند روز آینده به بهره برداری میرسد

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر