کد خبر: ۶۸۹۷۰۵۹
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۸

محمد الروسان، عضو دفتر سیاسی جبهه مردمی اردن اعلام کرد آمریکا و اسرائیل از طریق عربستان و امارات در تلاش هستند تا با ایجاد آشوب ارکان و ساختار نظام عمر البشیر در سودان را حفظ کنند.

آمریکا و رژیم صهیونیستی بازیگران اصلی تحولات اخیر سودانبه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، محمد الروسان، عضو دفتر سیاسی جبهه مردمی اردن اعلام کرد آمریکا و رژیم صهیونیستی بازیگران اصلی تحولات اخیر سودان هستند.

محمد الروسان گفت: «آمریکا و اسرائیل از طریق عربستان و امارات در تلاش هستند تا با ایجاد آشوب ارکان و ساختار نظام عمر البشیر در سودان را حفظ کنند.»

وی افزود: «نمی توان ارتباط تنگاتنگ عمر البشیر با عربستان سعودی و امارات در جنگ یمن را انکار کرد همچنین دست عبد الفتاح البرهان رئیس جدید شورای انتقالی به خودن کودکان یمنی آغشته است.

برکناری عمر البشیر در پاسخ به انقلاب مردم سودان و توسط نیرو‌های نظامی صورت گرفت.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۶
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۵
لعنت الله عليه
م.ه.د.ی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۵
فرانسه ، آلمان و انگلیس را چرا فراموش میکنید ، آمریکا یک قدرت نوظهور است، قبل از آمریکا تمام کارهایی را که الان در سرتاسر دنیا در حال اتفاق افتادن است بدون همکاری این سه کشور انجام نمیگرفت .
بنده خدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۵
مگر مزدوران سودانی در جنگ تحمیلی صدام با ایران به نفع صدام نمی جنگیدند ؟ درحال حاضر هم در یمن سربازان سودانی مزدوران اصلی و جنایتکاران اصلی هستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۵
همه اش کار امریکا و انگلیس است. رژیم اشغالگر و عربستان و ... فقط رژیمهای دستنشانده آمریکاهستند. باید به سر مار حمله کرد نه به ابزارش. آن هم با آگاه کردن مردم جهان نسبت به فرعون زمان
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۵
محمد الروسان عزیز: آیا وقتی آمریکا و یگان تروریستی ارتش آن موسوم به سنتکام در لبنان درسوریه درعراق در افغانستان دریمن......با صرف هفت تریلیون دلار هزینه به هیچ نتیجه ای نرسیده و به اذعان قلدرتاجرمآب آمریکا ترامپ قمارباز حتی یک دلار سود نکرده......نباید مولود نجس و منحوس خود را که توله تروریستهای داعش و القائده هستند به جائی منتقل کند؟ چه جائی بهتر از قاره پهناورآفریقا عده ای را از مهلکه مرگ در سوریه و عراق به کشور لیبی عده ای را به سودان عده ای را به سومالی عده ای را به کنیا عده ای را به........انتقال داد منتهی اسمهایشان را تغییر داد بعنوان مثال بوکوحرام و.....آمریکا و متحدینش اینبار با یگانهای سنتکام ارتش آمریکا در قاره پهناور آفریقا خیمه زده اند حوادث شاخ آفریقا خود موءید موضوع میباشد اگر دقت کنید هر کجا که مسلمانان زندگی میکنند قتل و کشتار و غارت و نسل کشی آمریکا و متحدانش برقرار است تا کارخانجات فروش سلاح آنها تولید و فروششان متوقف نشود.....هر کجای کره زمین که می خواهد باشد میانمار باشد یا بوسنی وهرزگوین باشد یا یمن باشد یا سوریه یا عراق یا افغانستان یا پاکستان یا...........هر کجای کره زمین که مسلمان باشد این برای یگان ارتش سنتکام آمریکا چندان فرقی نمیکند...اول لیبی را با انهدام و بمباران زیرساختهایش شخم زد و زیر ورو کرد سپس آن را ماهرانه به دو بخش شرقی و غربی تبدیل کرد تا نزاع و کشتار در آن بصورت دائمی تحت کنترل مورد نظر آمریکا و متحدانش پیش برود....حالا جدیداً سودان اول آن را شمالی جنوبی کرد در مرحله بعد کودتا را در آن هدایت کرد و....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۵
هرجا که جنگ و خونريزي هست پاي آمريکا و اسرائيل در ميان است
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر