کد خبر: ۶۹۰۰۵۶۵
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۲

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: تعداد ۶۰۹ تفاهم نامه سرمایه گذاری در خراسان رضوی با اجرای الگوی مثلث توسعه اقتصادی در این استان امضا شده است.

۶۰۹ تفاهم نامه‌ی سرمایه گذاری در خراسان رضوی به امضا رسیدبه گزارش  خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، علی رسولیان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی در جلسه بررسی تشکیل نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی گفت: با امضای  ۶۰۹ تفاهم نامه سرمایه گذاری هم اکنون ۵۳ شرکت بخش خصوصی محور توسعه اقتصادی را در شهرستان‌ها و بخش‌های مختلف خراسان رضوی بر عهده گرفته اند.

وی تصریح کرد: استاندار خراسان رضوی با تاکید فراوان بر توسعه استان در چارچوب طرح مثلث اقتصادی و فرهنگی با اجرای این هدف تاکنون به ۲۳ شهرستان سفر کرده و برنامه ریزی شده است که همه دوره‌های اقتصاد مقاومتی با مشارکت مردم و بخش خصوصی به اتمام برسد.

معاون استاندار خراسان رضوی گفت: هدف فعالیت این نهاد مردمی استفاده موثر و کارآمد از ظرفیت‌های موجود محلی است، زیرا توسعه استان با مشارکت نهاد‌های مردمی، همراهی افکار عمومی و مردم برای توانمندسازی و فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی محقق می‌شود.

انتهای پیام //ا. ح


لزوم مشارکت نهاد‌های مردمی برای توانمندسازی و فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر