کد خبر: ۶۹۰۱۶۲۴
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۲
قائم مقام وزیر آموزش و پرورش مطرح کرد؛

نعمت الهی گفت: : امروز قریب به ۲۵۰ مدرسه و آموزشگاه در اختیار سیل زدگان قرار گرفته و سیاست آموزش و پرورش بر این است که تعطیلی زودتر از موعد نداشته باشد.

به گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، امیرعلی نعمت الهی قائم مقام وزیر آموزش و پرورش در مراسم "سیل مهربانی همکلاسی‌ها" که در مدرسه شایسته منطقه ۱۱ برگزار شد، اظهار کرد: امروز نظام تعلیم و تربیت مفتخر است که دانش آموزان کشور و همه تشکل‌های دانش آموزی در کنار نهاد‌های موثر نظام منادی دوستی و صمیمیت و ایثار شدند.

وی ادامه داد: بروز سیل مشکل آفرینی می‌کند، اما همین سیل مهربانی و کار جهادی با همراهی دانش‌آموزان و خانواده‌های آن‌ها اقدامات قابل توجهی بود.

نعمت اللهی بیان کرد: دانش آموزان و معلمان و فرهنگیان آمادگی خود را برای اعزام به مناطق سیل زده اعلام کردند، همچنین در ادارات کل آموزش و پرورش این روحیه جهادی برای رفع دغدغه سیل وجود دارد.

قائم مقام وزیر آموزش و پرورش بیان کرد: امروز قریب به ۲۵۰ مدرسه و آموزشگاه در اختیار سیل زدگان قرار گرفته و سیاست آموزش و پرورش بر این است که تعطیلی زودتر از موعد نداشته باشد.

وی ادامه داد: کلاس‌های درس گلستان ۱۷ فروردین ماه آماده بود، اما به دلیل حفظ امنیت دانش‌آموزان و اسکان خانواده این امر در  روز مذکور میسر نشد.

اجرای طرح سیل مهربانی عامل  توسعه نوع‌دوستی در دانش آموزان

در ادامه عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش تهران گفت: این اقدام در راستای توسعه نوع‌دوستی در دانش آموزان است.

وی ادامه داد: ستاد‌های معینی در کشور و در مناطق سیل زده تشکیل شده است تا کمک‌های فرهنگیان، اولیای دانش‌آموزان در دسترس سیل زدگان باشند.

مدیرکل آموزش و پرورش تهران گفت: آموزش و پرورش در حوزه آموزش در مناطق سیل زده برنامه ریزی کرده است تا عقب افتادگی تحصیلی آن‌ها جبران شود؛ همچنین خدمات مشاوره‌ای شروع شده است و امیدوارم گام مثبتی در راستای نوع‌دوستی داشته باشیم.

در حال تکمیل/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر