کد خبر: ۶۹۰۲۲۶۹
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۷

با افزایش سرمایه گذاری خارجی در استان و تصویب پنج طرح تولیدی سرمایه گذاری خارجی با سرمایه مصوب ۱۴.۳ میلیون دلار در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان مصوب شد.

۱۴.۳ میلیون دلار سرمایه مصوب خارجی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان خراسان رضویبه گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ،مسعود مهدی زاده مقدم مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی در نشست مدیران شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان، گفت: با توجه به ظرفیت‌های مناسبی که در استان و به خصوص حوزه صنعت وجود دارد طرح‌های سرمایه گذاری خارجی مناسبی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان در سال گذشته مصوب شد که نشان از جذابیت بسیار سرمایه گذاری خارجی است و تمام مدیران شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی باید امسال در راستای رونق تولید تلاش مضاعفی در این زمینه داشته باشند.

وی با بیان اینکه استان خراسان رضوی ظرفیت بالای اقتصادی برای سرمایه گذاری دارد، افزود: پنج طرح صنعتی با سرمایه گذاری خارجی به ارزش ۱۴ میلیون و ۳۰۰ هزاردلار و اشتغال زایی مستقیم برای ۱۹۰ نفردر شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان تا پایان سال ۹۷ مصوب شدکه در سال ۹۸ هم بدنبال سرمایه گذاری‌های جدید خارجی خواهیم بود.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه ریسک سرمایه گذاری در ایران پایین بوده خوشبختانه سرمایه گذاران خارجی استقبال خوبی در استان داشته و با امنیت خاطر سرمایه گذاری می‌کنند.

مهدی زاده مقدم عنوان کرد: وجود واحد‌های صنعتی دانش بنیان، صادرات گرا و نوع کیفیت کالا‌های تولیدی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی باعث ایجاد فضای رقابتی میان سرمایه گذاران خارجی شده و ظرفیت مناسبی میان سرمایه گذاری داخلی و خارجی در استان شکل گرفته که در جهت رونق تولید استفاده و نیز از ظرفیت‌های بوجود آمده برای ایجاد اشتغال در مناطق روستایی و کمتر توسعه یافته در هر منطقه‌ای بهره گیری لازم را انجام می‌دهیم.

وی با اشاره به شعار سال که رهبر معظم انقلاب اسلامی، رونق تولید نامگذاری کردند، افزود: حمایت از رونق تولید از رویکرد‌های اصلی ما در مسیر تحقق اهداف اقتصادی صاحبان صنعت است به همین جهت واحد‌های صنعتی و تولیدی با حمایت‌هایی در بخش‌های زیرساختی از جمله تأمین آب، برق، گاز و مخابرات به بهره برداری می‌رسند.

انتهای خبر//ح. ص

استقبال سرمایه گذارن خارجی برای سرمایه گذاری درشهرک‌ها ونواحی صنعتی استان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر