کد خبر: ۶۹۰۲۳۸۴
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۵

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر ناجا تغییر تاکتیک اساسی و توسعه اقدامات اطلاعاتی را دو رویکرد نوین پلیس در عرصه مبارزه با مواد مخدر برشمرد.

توسعه اقدامات اطلاعاتی رویکرد نوین پلیس در مبارزه با موادمخدربه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، سردار محمدمسعود زاهدیان، رییس پلیس مواد مخدر ناجا در جمع روسای پلیس‌های مبارزه با موادمخدر سراسر استان کرمان گفت: معضل موادمخدر یکی از دغدغه‌های اصلی مقام معظم رهبری است که ایشان بار‌ها بر جدیت و عزم جدی و همگانی در این زمینه تاکید کرده اند.

وی افزود: در این زمینه نیروی انتظامی به فراخور وظایف و مسئولیت‌هایی که دارد با نهایت جدیت و با لحاظ تدابیر خاصی وارد عمل شده است و به واقع در این زمینه بصورت جهادی کار می‌شود.

سردار زاهدیان بیان داشت: بهتر است بدانیم معضل موادمخدر یکی از حلقه‌های مهم جنگ نرم است و امروز ایادی استکبار جهت بهره گیری حداکثری از این معضل مخرب، در کشور همجوار ما جانمایی کرده و در حال فعالیت هستند و شاید ما نتوانیم در حوزه اقدامات فرامرزی و کاهش تولید در این کشور‌ها به نتایج خوبی دست یابیم، اما ظرفیت‌های خودمان نیز فراتر از این است.

این مسئول ارشد ناجا ادامه داد: در این رابطه متناسب با تغییرات وسیع در حوزه تولید موادمخدر سنتی و صنعتی، ما نیز در حال تغییر تاکتیک هستیم و از طرف دیگر به اقدامات زیربنائی و اطلاعاتی هم توجه بیشتری خواهیم داشت.

وی با اشاره به حساسیت و عملکرد خوب استان کرمان در زمینه کشفیات موادافیونی تصریح کرد: در این راستا در نظر داریم یگان عملیات ویژه وهمچنین رصد فضای مجازی در حوزه مبارزه با مواد مخدر را بیش از پیش تقویت نماییم تا کار مبارزه با این معضل به شکل فراگیر، اساسی و ریشه‌ای برنامه ریزی و اجرا شود.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر ناجا گفت: در این میان علاوه بر همه تلاش‌هایی که در عرصه مبارزه با موادمخدر صورت می‌گیرد یکی از ابعاد مهم در حوزه کنترل و پیشگیری از این معضل، بحث مشارکت همگانی است که در این زمینه نیز باید خدمات و اقدامات خود را به خوبی مستند و ارائه کنیم تا تمام مردم نیز در این زمینه به خوبی ایفای نقش کنند.

انتهای پیام/ح

رویکرد نوین پلیس مبارزه با مواد مخدر

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر