کد خبر: ۶۹۰۲۴۱۶
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۸
مدیر کل اطلاعات خراسان رضوی:

مدیر کل اطلاعات خراسان رضوی گفت: دشمنان در بهمن ۹۷ به دنبال اتمام کار ایران بودند و گمان می‌کردند انقلاب روی ۴۰ سالگی خود را نمی‌بیند، ولی نتوانستند به خواسته خود برسند و سرافکنده شدند.

دشمنان در بهمن ۹۷ به دنبال اتمام کار ایران بودند، ولی سرافکنده شدندبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ،مدیر کل اطلاعات خراسان رضوی در آستانه هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) در گردهمایی ائمه جمعه استان ضمن بااشاره به اهداف والا و زیربنای فکری و غنی بیانیه گام دوم انقلاب گفت: خودسازی، جامعه پردازی و تمدن سازی از پایه‌های گام دوم انقلاب است.
 
وی با بیان اینکه تمدن سازی نیاز به تثبیت قدرت و رفع تهدید دارد و جمهوری اسلامی در ۴۰ سال گذشته دائماً در حال دفع تهدید بوده، افزود دشمنان چهل سال است که برای ساقط کردن جمهوری اسلامی تلاش می‌کنند، هدف آن‌ها این است که یا ماهیت انقلاب اسلامی را تغییر دهند و یا ملت ایران در زیر فشار‌های آنان دیکته‌های آمریکا را بپذیرد.

وی تجزیه و ایجاد بحران‌های قومی در کشور با هدف تضعیف اقتدار ایران را از جمله برنامه‌های دشمن برای سرنگونی جمهوری اسلامی عنوان کرد و گفت: با مجموعه کار‌های ترکیبی انجام شده، در بهمن ۹۷ به دنبال اتمام کار ایران بودند و گمان می‌کردند انقلاب روی ۴۰ سالگی خود را نمی‌بیند، ولی نتوانستند به خواسته خود برسند و سرافکنده شدند.

مدیر کل اطلاعات خراسان رضوی تصریح کرد: امروز سیاست خارجی آمریکا فقط برای شکست ایران برنامه ریزی کرده، اما ما با وجود تهدیدها، امنیت داخلی خود را تثبیت کرده و علاوه بر این، در منطقه هم هر کجا حضور یافتیم امنیت به وجود آوردیم. نتیجه این رویکرد، اقتدار امروز انقلاب است که هیچ کشوری در منطقه و خارج از منطقه جرئت تعدی و نفوذ به کشور ما را ندارد.

مدیر کل اطلاعات استان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه دشمن در ۳ مقوله اجتماعی، مطالبات اقتصادی و استحاله فرهنگ دینی برنامه ریزی و تهاجم گسترده‌ای ترتیب داده تأکید کرد: در زمینه فرهنگی از تکفیری ها، جریان نفاق، مارکسیست‌ها و چپ ها، انجمن‌های ادبی ضاله، جریان‌های مروج بی بند و باری و فرق عرفانی از هر سوژه‌ای برای ضربه زدن به فرهنگ ایرانی استفاده می‌کند که سربازان امام زمان در تمام این جبهه‌ها با دسیسه‌ها مقابله می‌کنند.
 
انتهای پیام//ا.س

گردهمایی ائمه جمعه خراسان رضوی با حضور مدیر کل اطلاعات استان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر