کد خبر: ۶۹۰۴۵۶۸
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۱
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس؛

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون برنامه و بودجه از اجرای مدل مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی خراسان رضوی حمایت می‌کند.

مثلث توسعه اقتصادی الگویی برای کشور/ عدم پیشرفت با اعمال جزیره‌ای بعضی مدیران در اداره امور کشوربه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ، غلامرضا تاج‌گردون رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در دیدار اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با استاندار خراسان رضوی که در مشهد گفت: خراسان رضوی استان بسیار مهمی است به همین سبب، کارکردن در آن هم سخت و هم شیرین است.

وی با اشاره به اجرای مدل مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی در خراسان رضوی تصریح کرد: اصل جمهوری اسلامی و قانون اساسی همین است که برای دستیابی به پیشرفت و توسعه همه بخش‌ها در کنار هم قرار گیرند، اما سال هاست که در اداره امور کشور هر یک از بخش‌ها به صورت جزیره‌ای عمل می‌کنند.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: هر تلاشی که از دست ما بر آید، قطعا برای اجرای موفق مدل مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی در خراسان رضوی کمک خواهیم کرد تا به الگویی برای تمامی استان‌ها تبدیل شود.

حجت الاسلام بحرینی نماینده مردم مشهد و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی هم در این نشست گفت: یکی از دلایلی که مشتاق بودیم آقای رزم حسینی خدمت گذاری در کنار مضجع شریف امام رضا (ع) را برعهده بگیرند، همین نگاه اقتصادی ایشان بود.

وی با بیان اینکه نگاه اقتصادی آقای رزم حسینی وی را از دیگر مسئولان متمایز کرده است، تصریح کرد: باید اذعان کنیم که تفاوت چندانی میان عملکرد مدیران وجود ندارد و آن چیزی که می‌تواند مدیران را از یکدیگر متمایز کند، نوع نگاه آن هاست، ما به عنوان نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی می‌توانیم کمک کنیم که نگاه توسعه گرا و اقتصادی آقای رزم حسینی در کشور نهادینه شود.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: به نظر می‌رسد که باید در یکی از استان‌های کشور به صورت پایلوت بخشی از اختیارات رئیس جمهور و وزرا به استاندار تفویض شود تا زمینه توسعه جوامع محلی با استفاده از ظرفیت‌های درون استانی فراهم گردد در غیراین صورت نباید انتظار تحول چشمگیری در حوزه اقتصادی داشت.

انتهای پیام//آ. ف


لزوم تفویض اختیار رئیس جمهور در بخش استانی به استانداران

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر