کد خبر: ۶۹۰۵۲۶۰
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۳

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرضا گفت: برای کانال دفن زباله‌های عفونی به همکاری بیشتر اداره محیط زیست شهرستان نیاز داریم، زیرا طبق مصوبات کارگروه بهداشت و امنیت غذایی، لازم بود تا پایان سال گذشته فرایند اصلاح این کانال انجام شود.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،حجت‌الله تنهایی رییس شبکه بهداشت و درمان شهرضا امروز در جمع خبرنگاران، خاطرنشان کرد: پیش از این مشکلات و ایرادات بهداشتی در جمع‌آوری زباله‌های عفونی مطب‌های خصوصی شهرستان وجود داشت، اما با اقدامات انجام شده در سالیان اخیر، این روند تا حد قابل توجهی اصلاح شده است.

وی ادامه داد: برای جمع‌آوری زباله‌های عفونی مطب‌های خصوصی شهرستان، پیمانکار جدیدی انتخاب شده تا این فرایند با تطبیق بیشتر با موازین بهداشتی و استاندارد‌های وزارت بهداشت، انجام شود.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرضا با بیان اینکه لازم است کانال دفن زباله‌های عفونی شهرستان اصلاح شود، خاطرنشان کرد: در این زمینه به همکاری بیشتر اداره محیط زیست شهرستان نیاز داریم، زیرا طبق مصوبات کارگروه بهداشت و امنیت غذایی، لازم بود تا پایان سال گذشته فرایند اصلاح این کانال انجام شود.

تنهایی با بیان اینکه در حال حاضر امکان بی‌خطرسازی زباله‌های عفونی در شهرستان وجود ندارد، تصریح کرد: دستگاه زباله‌سوز بیمارستان امیرالمؤمنین در حال حاضر با حداکثر ظرفیت فعالیت می‌کند و گنجایش پذیرش حجم بیشتری از زباله‌ها را ندارد.

وی اظهار کرد: ممکن است با راه‌اندازی یال جدید بیمارستان امیرالمؤمنین، این شرایط تا حد قابل توجهی اصلاح و امکانات بهتری برای امحاء و بی‌خطرسازی زباله‌های عفونی فراهم شود، اما تا آن زمان لازم است کانال دفن این پسماند‌ها اصلاح شود.

انتهای پیام/م

 

 امکان بی‌خطرسازی زباله‌های عفونی در شهرستان شهرضا وجود ندارد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر