کد خبر: ۶۹۰۶۶۵۹
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۴

جاعل حرفه‌ای با جعل اسناد علاوه بر دریافت وام از بانک‌ها سه زندانی سابقه دار را از زندان آزاد کرد.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، سرهنگ محمدولی مرادی فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه فردی با جعل اسناد برای اشخاص اقدام به سوء استفاده مالی و قضایی در استان مازندران می‌کند موضوع در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان قائم شهر قرار گرفت.
 
وی افزود: این شخص به هویت م - ف ۳۵ ساله که دارای ۶ فقره سابقه کیفری است اقدام به جعل اسناد دولتی، مهر و مدارک هویتی اشخاص می‌کرد.
 
سرهنگ مرادی گفت: با تحقیقات میدانی، پلیس آگاهی محل اختفای متهم در قائم شهر را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی متهم در محل اقامت دستگیر واز او دستگاه‌های مختلف اسکنر، مهر و مدارک هویتی اشخاص و ابزار کار جعل اسناد کشف و ضبط شد.
 
فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر افزود: دربازجویی‌های بعمل آمده متهم اقرار کرد سه متهم زندانی سابقه دار از شعبه اول بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب و شعبه ۱۰۱ کیفریاین شهرستان  و دادگستری ساری را با جعل و ارائه مدارک موردنیاز آزاد کرده و با جعل اسناد و مدارک ضمانت اخذ وام بنام اشخاص از بانک‌های مختلف وام دریافت کردند.
 
وی گفت: این متهم، بدواً مدارک هویتی افرادی را که به سرقت رفته بود از سارقان خریداری و سپس آن‌ها را که از کارمندان ادارات آموزش و پرورش و برق بوده جعل می‌کردند.
 
سرهنگ مرادی افزود: متهم تاکنون به ۱۸ فقره ضمانت دریافت وام و آزادی زندانیان و مدارک تحصیلی دانشگاهی و چاپ ایران چک‌های تقلبی اعتراف کرده است.
 
فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر گفت:این جاعل حرفه‌ای برای سیر مراحل قانونی و رسیدگی به پرونده تحویل مرجع قضایی شد.

انتهای پیام/آ
 


جاعل حرفه‌ای در قائم شهر دستگیر شد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر