کد خبر: ۶۹۰۹۴۰۵
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۷

مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمان گفت: از ساعات اولیه وقوع سیل در کشور، دفاتر نمایندگی آستان قدس رضوی و بنیاد کرامت امام رضا (ع) با اعزام خادمیاران و تأمین مایحتاج سیل زدگان در منطقه حضور یافته و مشغول خدمت رسانی شدند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، سیدحسین صابری، مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی به امدادرسانی و کمک های نقدی و غیرنقدی آستان قدس رضوی به مناطق سیل زده اشاره کرد و گفت: از ساعات اولیه وقوع سیل در استان‌های گلستان، مازندران و خراسان شمالی، لرستان و خوزستان دفاتر نمایندگی آستان قدس رضوی و بنیاد کرامت امام رضا (ع) با اعزام خادمیاران و تأمین مایحتاج سیل زدگان در منطقه حضور یافته و مشغول خدمت رسانی بودند.

وی با اعلام اینکه آستان قدس در بحث راه اندازی موکب های تهیه و توزیع غذا سهیم بوده است، افزود: آستان قدس رضوی با همکاری کلیه خادمیاران در تمامی سطح کشور در استان های گلستان، لرستان و خوزستان به صورت هماهنگ وارد عمل شده است.

صابری تصریح کرد: بنیاد برکت و معاونت بنیاد مستضعفین آستان قدس رضوی از همان ابتدا نیروهایی را برای امداد رسانی به این مناطق اعزام کرده است.

وی به کمک های نقدی اشاره کرد و یادآور شد: واریزی های نقدی کاملا به صورت متمرکز است چرا که بحث شفافیت در آستان قدس رضوی بسیار مهم است.

صابری گفت: همه مردم می توانند وجوه نقدی خود را به شماره حساب ۴۸۷۲۷۲۷۲۸۰ یا شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۵۲۵۴۳۳۲۰۵ بانک ملت واریز کنند.

مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمان افزود: همچنین سامانه #۸* برای واریزی وجوه نقدی و نذروات مردمی معرفی می شود که حتی واریز کنندگان می توانند جهت نذورات خود را نیز مشخص نموده و آستان قدس آمادگی دارد تا در مسیر نیت ناذر عمل کنند.

صابری تصریح کرد: با توجه به اینکه ۱۲ هزار خادمیار در عرصه های مختلف در سطح استان توفیق خادمیاری امام رضا (ع) را پیدا کرده اند و با ارتباط خوبی که با مردم دارند، می توانند کمک های نقدی و غیرنقدی را جمع آوری کرده و با مدیریت معاونت محرومیت زدایی آستان قدس به مناطق سیل زده ارسال کنند.

وی یادآور شد: با توجه به اینکه کمک های نقدی بصورت پراکنده و از طرق نهادهای مختلف از جمله کمیته امداد، هلال احمر و سپاه صورت گرفته، پس اطلاع دقیق و شفافی برای ارائه نیست.

انتهای پیام/ب

خادمیاران حرم رضوی کرمان به کمک مناطق سیل زده آمدند

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر