کد خبر: ۶۹۳۱۰۵۹
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۵
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی؛

حسن جعفری گفت: نهاد کتابخانه های عمومی باید از نویسندگانی که در زمینه سیاست های اقتصاد مقاومتی فعالیت می کنند حمایت کند.

به گزارش خبرنگارگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، حسن جعفری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی استان که در دفتر معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری برگزار شد گفت: نهاد کتابخانه های عمومی باید از نویسندگانی که در زمینه سیاست های اقتصاد مقاومتی فعالیت می کنند حمایت کند تا زمینه ترویج بیش از پیش این سیاست ها در جامعه فراهم شود.

وی با تاکید بر ضرورت بهره گیری از ظرفیت های حوزه نشر کتاب برای معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی ادامه داد: انتظار می رود که با برنامه ریزی دقیق انجمن کتابخانه های عمومی و به کارگیری ظرفیت های موجود، در سال جاری شاهد تبیین بیش از پیش فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه باشیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی به توصیه های مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب هم اشاره کرد و گفت: بنا به فرمایش معظم له در بیانیه مذکور، باید مراقب باشیم که دروغ ها به جای حقیقت واقع نشود و آینده مورد تهدیدهای ناشناخته قرار نگیرد.

جعفری افزود: امروزه هجمه های دشمن بر این مسئله متمرکز شده است که واقعیت های انقلاب مورد خدشه واقع شود.

وی تصریح کرد: دشمنان با هزینه های بسیار زیاد به دنبال تحقق اهداف ترسیم شده خود هستند، بنابراین ضرورت دارد که در برابر هجمه فرهنگی آمادگی لازم را داشته باشیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی با تاکید بر ضرورت به کارگیری ظرفیت فضای آی تی و دیجیتال در حوزه کتاب و کتابخوانی گفت: شاید تصور افکار عمومی این باشد که کتابخانه ها سالن های مطالعه برای درس خواندن هستند؛ این مسئله هم می تواند یک تهدید و هم یک فرصت به شمار آید لذا باید این مسئله آسیب شناسی شود.

جعفری افزود: هزینه بسیار زیادی انجام می شود تا مخازن متعددی از انواع کتاب ها ایجاد شود اما عمدتا در کتابخانه های عمومی از کتاب های کمک درسی استقبال و فضای مطالعه در این اماکن به سالن مطالعه کتاب های درسی تبدیل می شود.


انتهای پیام//ف.س


واقعیت های انقلاب هدف هجمه های فرهنگی دشمن است

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر