کد خبر: ۶۹۳۴۲۸۴
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۷

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: اگر فدراسیون فوتبال، ویلموتس را مدیریت کند، حضور او برای تیم کشورمان همراه با نتیجه خواهد بود.

علی لطیفی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران در خصوص انتخاب سرمربی جدید تیم ملی فوتبال در گفتگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: با توجه به اینکه فدراسیون فوتبال ایران فدراسیون ثروتمندی نیست باید دنبال یک مربی درجه ۲ در فوتبال اروپا می‌رفت و به همین دلیل نیز فدراسیون فوتبال ایران مارک ویلموتس را به عنوان مربی تیم ملی انتخاب کرد.

وی نصریح کرد: فدراسیون فوتبال ایران با توجه شرایط مالی که دارد طبیعی بود که نتواند به دنبال یک مربی درجه ۱ برود و کاملا مشخص بود حضور یک مربی، با کلاس جهانی در فوتبال ایران دور از دسترس است.

پیشکسوت استقلال تصریح کرد: فدراسیون فوتبال باید بتواند این مربی را مدیریت کند تا اشتباهات وحشتناکی که در زمان حضور کی روش رخ داد تکرار نشود.

وی همچنین در خصوص کی روش اعتقاد داشت این مربی پرتقالی در زمان مدیریت علی کفاشیان مدیریت نشد تا تاج هم نتواند کاری در مقابل او از پیش بردارد، در نتیجه کی روش شروع به سو استفاده کرد.

لطیفی گفت: کی روش با زرنگی توانسته بود رسانه‌ها و افکار عمومی را فریب دهد و به همین دلیل افکار عمومی بعد از رفتن او به مربی خارجی میل بیشتری داشتند و فدراسیون نشین‌ها نیز به دلیل فشار زیادی که از سوی افکار عمومی روی آن‌ها بود مجبور بودند به سمت یک مربی خارجی بروند. اگر فدراسیون نشین‌ها بتوانند ویلموتس را مدیریت کنند این مربی بلژیکی می‌تواند به همراه تیم ملی نتایج خوبی را کسب کند در غیر این صورت، او هم راه کی روش را پیش خواهد گرفت.

بازیکن سابق استقلال در ادامه به انتقاد از کارلوس کی روش مربی سابق تیم ملی پرداخت و اظهار کرد: کی روش بعد از ۸ سال حضورش در ایران هیچ نتیجه قابل قبولی کسب نکرد و یک مربی ایرانی هم می‌توانست همین نتایج را با تیم ملی بگیرد.

انتهای پیام/

اظهارات پیشکسوت استقلال تهران در خصوص مربی جدید تیم ملی فوتبال

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر