کد خبر: ۶۹۳۴۷۳۷
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۲

به منظور ساماندهی میدان دام و جلوگیری از فعالیت‌های غیر قانونی تعدادی از چوبداران جلسه‌ای با حضور فرماندار شهرستان هرسین برگزار شد .

 به گزارش خبرنگار   گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،به منظور ساماندهی میدان دام و جلوگیری از فعالیت‌های غیر قانونی تعدادی از چوبداران جلسه‌ای با حضور امیر شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین، حسین رستمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، بزرگان و ریش سفیدان منطقه و نمایندگان چوبداران در محل فرمانداری برگزار شد.

امیر شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین هدف از برگزاری این جلسه را ساماندهی فعالیت‌های غیر قانونی تعدادی از چوبداران و جلوگیری از عرضه غیر مجاز دام اعلام کرد و گفت : هر گونه فعالیت چوبداران در خارج از میدان دام ممنوع بوده و بر اساس قانون و حکم مراجع قضایی با آنان برخورد خواهد شد.

شاه آبادی ادامه داد: با توجه به فرارسیدن فصل گرما و فراهم شدن شرایط برای انتشار بیماری‌های مشترک بین انسان و دام فعالیت غیر قانونی چوبداران سلامت مردم و بهداشت عمومی را با خطر مواجه می‌سازد.

وی عنوان کرد: از مهمترین مزایای وجود میدان دام نظارت بر عرضه دام بر اساس آیین نامه‌های بهداشتی و دامپزشکی می‌باشد.

در این جلسه از طرف فرماندار، ریش سفیدان و بزرگان منطقه پیشنهادات لازم به منظور حضور و فعالیت چوبداران متخلف در میدان دام ارائه شد.

حدود ۴ سال گذشته در جریان نزاع بین تعدادی از چوبداران فعالیت‌های میدان دام مختل و عده‌ای از این افراد اقدام به فعالیت در خارج از میدان دام و عدم رعایت موازین قانونی و بهداشتی نمودند و بر این اساس تذکرات لازم بصورت شفاهی و کتبی به آنان داده شده است و در محاکم قضایی نیز پرونده‌هایی برای آنان تشکیل شده است.

در پایان جلسه چوبداران متخلف حاضر به ادامه فعالیت در میدان نشدند و مقرر گردید در صورت ادامه فعالیت این افراد به مراجع قضایی معرفی شوند .

 

 

انتهای پیام/د

جلوگیری از فعالیت‌های غیر قانونی چوبداران

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر