کد خبر: ۶۹۳۵۳۱۱
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۱

رئیس اداره امور شعب بانک ملی خراسان‌ رضوی گفت: سال گذشته، شبکه‌های بانکی در شهرستان‌های خراسان رضوی، بیش از ۳۳۵ هزار میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کردند.

پرداخت تسهیلات بانکی در خراسان رضویبه گزارش  خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، حسن مونسان رئیس اداره امور شعب بانک ملی خراسان‌رضوی در نشست فعالان اقتصادی شهرستان‌های کاشمر و خلیل‌آباد گفت: از این میزان بیش از ۸۲ هزار میلیارد آن تسهیلات خالص پرداختی است.

 وی ادامه داد: با در نظر گرفتن توان تسهیلات دهی بانک‌های استان برنامه‌ریزی شده بیش از ۱۵ هزار میلیارد تومان نقدینگی در بخش‌های مختلف اقتصادی ارائه شود.

رئیس اداره امور شعب بانک ملی خراسان‌رضوی گفت: بی شک امروز مدیران همه بانک‌ها باید در رفع مشکلات تولیدکنندگان شجاعت داشته باشند.

مونسان افزود: با توجه به شناسایی ۲۳ مانع اساسی در زمینه تولید، مدیران بانک‌ها باید با شجاعت در رفع مشکلات تولیدکنندگان بکوشند و گرنه برخی موانع قانونی منجر به این می‌شود که حتی یک پرونده به نتیجه نرسد.

وی تصریح کرد: در راستای سیاست‌های حاکمیتی نظام و به تاسی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی برای نخستین بار برنامه عملیاتی شبکه بانکی در بخش‌های مختلف تدوین شده است.

رئیس اداره امور شعب بانک ملی خراسان‌رضوی گفت: بر اساس مکاتبات انجام شده با فرمانداران مقرر شد اولویت‌های شهرستان‌ها اعلام شود تا نسبت به ارائه تسهیلات هرچه سریعتر اقدام شود.

مونسان افزود: منابع بانک‌ها بیشتر متکی بر منابع مردمی هستند به طوری که منابع بانکی فقط ۸ درصد سرمایه دولت را تشکیل می‌دهند.

وی  در پایان ادامه داد: ۹۲ درصد آن منابع وکالتی است که توسط مردم به بانک‌ها سپرده می‌شود که در توسعه اقتصادی کشور به کارگیری شود.
 
انتهای پیام //ف .ک
 

 پرداخت تسهیلات بانکی در خراسان رضوی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر