کد خبر: ۶۹۳۸۱۲۸
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۴

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان، اولویت برنامه‌های کانون را فعالیت‌های پژوهشی و پژوهش محور عنوان کرد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، وحید کیانی، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان در کارگاه تخصصی یک روزه «بازآموزی اقدام پژوهی» که با حضور مربیان پژوهشگر کانون خوزستان در اهواز برگزار شد؛ گفت: در سال جاری ۲۰ طرح اقدام پژوهی به همت مربیان و کارشناسان کانون خوزستان با هدف ارتقا کمی و کیفی فعالیت‌های کانون در مراکز فرهنگی هنری استان در حال انجام است.

وی بیان داشت: فعالیت پژوهشی و پژوهش محور در اولویت برنامه‌های کانون است و فعالیت‌ها در کانون استان خوزستان با توجه به این اقدامات پژوهشی برنامه‌ریزی، اصلاح و اجرا می‌شوند.

فعالیت‌های پژوهشی و پژوهش محور، اولویت برنامه‌های کانون است

کیانی در ادامه با تقدیر از کارشناس آموزش و پژوهش کانون خوزستان بابت برنامه‌ریزی‌های متناسب در ارتقا فعالیت‌ها آموزشی و پژوهشی در استان تصریح کرد: سال گذشته در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان ۵ طرح پژوهشی انجام شده است و افزایش تعداد فعالیت‌های پژوهشی در سال ۱۳۹۸ نشان از توجه و اهمیت این فعالیت در برنامه‌های کانون است.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان افزود: ما در کانون با کودکان که سرمایه‌های اجتماعی کشور هستند ارتباط داریم و تلاش می‌کنیم با برگزاری اینگونه برنامه‌های آموزشی دانش علمی کارکنان خود را افزایش دهیم تا بتوانیم، ارتقا کیفیت فعالیت‌ها و پایداری اعضا را شاهد باشیم.

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود به هفته روابط عمومی و اطلاع‌رسانی اشاره کرد و اذعان داشت: "روابط عمومی" هنر هشتم است و فعالیت‌های درون‌سازمانی و برون‌سازمانی این واحد در صورت متناسب بودن با علم روز و تحلیل و واکاوی بازخورد نگاه مردم در راستای پژوهش‌های علمی باعث افزایش عملکرد بهینه سازمان می‌شود.

فعالیت‌های پژوهشی و پژوهش محور، اولویت برنامه‌های کانون است

وحید کیانی روابط عمومی را گوش و چشم و زبان سازمان برشمرد و اظهار کرد: این واحد علیرغم همه‌ی کاستی‌های موجود همواره برای کیفیت‌بخشی به فعالیت‌ها و خدمت‌رسانی به مخاطبان درون سازمان و برون سازمان از هیچ کوششی فروگذار نیست.

وی در ادامه با قدردانی از همه‌ی تلاشگران روابط عمومی و اطلاع‌رسانی با اهدا لوح از تلاش‌های بهرام یارزاده دهکردی، مدیر روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان تجلیل کرد.

انتهای پیام/گ

انجام فعالیت‌های پژوهشی در مدارس

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر