کد خبر: ۶۹۳۸۱۶۹
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۹

سخنگوی سازمان تیم‌های ملی دوومیدانی گفت: مربیان تیم ملی در جلسه روز گذشته حاضر نشدند و قید همکاری با فدراسیون را زدند.

غیاثی: مربیان تیم ملی حاضر به تمدید قراردادشان نشدند/ سعی می کنیم با مربیان ناراضی گفتگو کنیمتیمور غیاثی سخنگوی سازمان تیم‌های دوومیدانی در گفتگو با خبرنگار پایه و آبی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره وضعیت قرارداد مربیان تیم ملی اظهار کرد: طبق برنامه قرار بود روز گذشته با  مربیان داخلی صحبت کنیم تا قراردادشان را تمدید کنیم، اما آن‌ها قید مربیگری را زدند و در جلسه حضور نیافتند.به هر حال جلسه تعیین وضعیت مربیان به تعویق افتاد و آنها حاضر نشدند قرارداشان را تمدید کنند و کنار کشیدند. 

او درباره انتقاد مربیان تیم ملی بابت بی توجهی فدراسیون دوومیدانی به آن‌ها گفت: به نظرم حق با فدراسیون دوومیدانی و مربیان است و یک طرف قضیه مقصر نیست و این موضوع به ساختار ورزش ما مربوط است که در حل این مشکلات تعلل می‌کند. بودجه فدراسیون دوومیدانی ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است که یک مقدار زیاد از این بودجه صرف هزینه‌های حدادی می‌شود و مابقی هم حقوق کارکنان، داوران و مربیان داده می‌شود. فدراسیون دوومیدانی و سازمان تیم‌های ملی دغدغه‌های تامین هزینه  ورزشکاران در رده‌های مختلف را همواره دارد و تعللی در این باره نکردیم.

سازمان بازرسی بابت پرداخت مبلغ زیاد به مربیان برخورد می‌کند

غیاثی درباره اینکه مربیان داخلی معتقدند که فدراسیون دوومیدانی تبعیض بین آن‌ها و مربیان خارجی قائل هست، گفت: ما تعرفه مشخصی داریم و اگر رئیس فدراسیون مبلغ کلانی به مربیان داخلی بدهد سازمان بازرسی کل کشور با این مسئله برخورد می‌کند. من طرفدار شخص خاصی نیستم، اما نمی‌شود همه را به یک اندازه راضی کرد.

دوومیدانی حامی مالی نداشت باید درب فدراسیون را قفل می‌کردیم

سخنگوی سازمان تیم‌های ملی دوومیدانی تصریح کرد:با این شرایطی داریم امکان همکاری با مربیان تیم ملی نداریم، اما همه تلاش خود را می‌کنیم که با صحبت این مشکل را حل کنیم. ما دشمن هم نیستیم و می‌توانیم به طور دوستانه مشکلات را رفع کنیم و مربیان هم یک مقدار انصاف داشته باشند. به هر حال اگر دوومیدانی کشورمان حامی مالی نداشت در آن صورت باید درب فدراسیون دوومیدانی را قفل می‌کردیم. دوومیدانی ۴۸ ماده ورزشی دارد و ۵۰ نفر در مسابقات شرکت می‌کنند به همین علت نمی‌شود امکانات و بودجه را به طور یکسان تقسیم کرد.

او در پایان خاطر نشان کرد: مربیان تیم ملی از خانواده دوومیدانی هستند و یک مقدار به علت حقوقشان ناراحت هستند و باید با گفتگو مشکلاتشان را بشنویم و حل کنیم.


بیشتر بخوانید: 

سپهرزاد: من به همراه ربانی با فدراسیون دوومیدانی دیگر همکاری نمی‌کنیم

مربی دوومیدانی: از دیسک ماشین به جای وزنه استفاده می‌کردیم

غیاثی: قطع همکاری سپهرزاد و ربانی با دوومیدانی عجولانه صورت گرفت


انتهای پیام/ 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر