کد خبر: ۶۹۴۰۶۷۴
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۹

استاندار اصفهان گفت:امروزه دیگر سنتی فکر کردن جوابگو نیست و باید به سمت ایده پردازی و نوگرایی در تولید و اشتغال رفت.

 به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،به نقل از اداره کل روابط عمومی و ارتباطات بین الملل استانداری اصفهان عباس رضایی در دیدار با نمایندگان تشکل‌های کارگری و کارفرمایی استان، اظهار کرد: امروزه دیگر سنتی فکر کردن جوابگو نیست و باید به سمت ایده پردازی و نوگرایی در تولید و اشتغال رفت.

وی افزود: اولین دغدغه بنده، مسائل کارگران است و همیشه هم از مدیران ذی‌ربط خواسته ام به دنبال ارتقای سطح مجموعه‌های کارگری و پرداخت به موقع حقوق آن‌ها باشند.

رضایی با تاکید بر اینکه دولت تدبیر و امید حتی یک ریال از صندوق تامین اجتماعی برداشت نکرده است، افزود: این دولت ۳۹ هزار میلیارد ریال از بدهی دولت‌های قبلی را نیز پرداخته است.

استاندار اصفهان عنوان کرد: ساخت یک بیمارستان جدید و مجهز تحت پوشش تامین اجتماعی نیازمند فراهم شدن زیرساخت‌های بسیار است، اما قول می‌دهم پیگیر احداث بخش جراحی قلب در یکی از بیمارستان‌های دکتر غرضی یا دکتر شریعتی باشم.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به اینکه برای رونق تولید باید از خودمان شروع کنیم، گفت: باید به سمتی برویم که در فروشگاه‌های اصفهان هیچ کالای خارجی وجود نداشته باشد که شروع این امر می‌تواند با فروشگاه خانه کارگر باشد.

رضایی به لزوم توجه به نوگرایی در تولید و اشتغال اشاره کرد و افزود: نمی‌توان جلوی فعالیت مشاغل مجازی را گرفت، زیرا امروزه دیگر سنتی فکر کردن جوابگو نیست و باید به سمت ایده پردازی‌های جدید و آموزش مهارت استفاده از مشاغل نو برویم، روی کار‌هایی سرمایه گذاری کنیم که در جهت اشتغال‌زایی باشد.

انتهای پیام/م

 

دیدار استاندار اصفهان با نمایندگان تشکل‌های کارگری و کارفرمایی استان 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر