کد خبر: ۶۹۴۲۰۲۳
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۴

سرپرست سفارت افغانستان در تهران با نمایندگان اعزامی مهاجرین افغانستانی مقیم ایران که برای شرکت در نشست لوی جرگه مشورتی صلح به افغانستان سفر کرده بودند دیدار کرد.

دیدار سرپرست سفارت افغانستان در تهران با نمایندگان مهاجرین در لوی جرگهبه گزارش حوزه افغانستان باشگاه خبرنگاران جوان، سرپرست سفارت افغانستان در تهران با نمایندگان اعزامی مهاجرین افغانستانی مقیم ایران که برای شرکت در نشست لوی جرگه مشورتی صلح به افغانستان سفر کرده بودند، پس از بازگشت آنان در محل سفارت این کشور در تهران دیدار و گفتگو کرد.

نمایندگان هیات اعزامی مهاجرین افغان در این نشست به تشریح گزارش کاری سفر خود و همچنین دیدارهای‌شان با مقامات افغانستان پرداختند.

این نمایندگان همچنین به صورت جامع، مسائل و درخواست‌های مطرح شده خود در این دیدارها را با سفارت در میان گذاشتند. هیات اعزامی ضمن قدردانی از تلاش‌های سفارت برای انتخاب نمایندگان شایسته تاکید کردند که هیات اعزامی از سوی مهاجرین افغان در ایران درخشش خوبی در کمیته‌های کاری برای انتقال مواضع و مسائل مهاجرین داشتند.

احمد هارون نجم پور، سرپرست سفارت افغانستان در تهران از تلاش‌ها و پیگیری‌های هیات اعزامی برای شرکت و بیان دیدگاه‌های‌شان در لوی جرگه مشورتی صلح به نمایندگی از اقشار مختلف مهاجرین افغانستانی در ایران تقدیر کرد.

وی افزود: با وجود کمبودهای زمانی موجود، سفارت تمام توان خود را برای انتخاب نمایندگان مهاجرین به کار گرفت و امیدواریم که رضایت حداکثری را با حضور پر رنگ شما در نشست لوی جرگه فراهم آورده باشیم.

نجم پور همچنین در رابطه با برنامه ریزی‌ها و فعالیت‌های صورت گرفته در سفارت با وجود مسائل و محدودیت‌های موجود جهت ارائه تسهیلات هر چه بیشتر به مهاجرین در ایران توضیحات کاملی را به نمایندگان مهاجرین ارائه کرد.

سرپرست سفارت افغانستان در تهران همچنین از پیگیری سفارت برای رفع مسائل مطرح شده به نمایندگان مهاجرین افغان اطمینان داد.

انتهای پیام/

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر