کد خبر: ۶۹۴۲۲۱۳
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۶

استاندار کرمان گفت:تا زمانی مدیران متعهد نباشند، نمی‌توان انتظار داشت که کارمندان پایبند اجرای فعالیت‌های خود باشند.

اصلاح سیستم اداری در گرو اصلاح مدیرانبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ، محمدجواد فدایی استاندار کرمان در شورای اداری استان کرمان با انتقاد از برخی مدیران استانی در بی توجهی به اجرای تعهدات خود گفت: در ۲۳ آبان‌ماه سال ۹۶ برای یک پروژه بسیار تاثیرگذار در اقتصاد و رفاه مردم تصمیم‌گیری شد، متاسفانه اقدامی برای اجرایی شدن این پروژه صورت نگرفت و دو ماه بعد دوباره برای این پروژه تصمیم‌گیری کردیم که متاسفانه تاکنون هیچ اقدامی در این راستا صورت نگرفته است.

فدایی گفت: یک نظام اداری فعال وپویا قعطا ابزار کار ما برای رسیدن به اهداف نظام جمهوری اسلامی خواهد بود و باید در این راستا با همکاری یکدیگر بتوانیم سیستم اداری فعالی را در استان و به تبع آن در کشور ایجاد کنیم.

وی اصلاح سیستم اداری را در گرو اصلاح مدیران دانست و بیان کرد: تا زمانی مدیران متعهد نباشند، نمی‌توان انتظار داشت که کارمندان پایبند اجرای فعالیت‌های خود باشند.

استاندار کرمان بیان کرد:متاسفانه به قول و قرارهایمان عمل نمی‌کنیم به طور مثال در اول مهرماه سال ۹۷ درخصوص یک پروژه تصمیم‌گیری شده که مشکلات آن پروژه ظرف ۶ ماه حل و فصل شود، اما تاکنون هیچ اقدامی در این راستا صورت نگرفته است.

وی افزود: همچنین در ۲۳ آبان‌ماه ۹۶ برای یک پروژه بسیار تاثیرگذار در اقتصاد و رفاه مردم تصمیم‌گیری شد، متاسفانه اقدامی صورت نگرفت و دو ماه بعد دوباره برای این پروژه تصمیم‌گیری شد، که متاسفانه تاکنون هیچ اقدامی صورت نگرفته است.

وی با تاکید بر اینکه باید مدیران به مصوبات و صورتجلسه‌هایی را که امضاء می‌کنند، تعهد داشته باشند بیان کرد: معتقدم این تعهد یک تعهد شرعی است و باید به آن عمل کرد.

فدایی گفت: ۶ هزار خانوار تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) در استان هستند که یک هزار خانوار آن‌ها وضعیت بسیار نامناسبی دارند لذا برنامه‌ای در پیش گرفتیم که هر دو خانواده را تحت حمایت یک مدیر قرار بدهیم تا این مدیر در راستای توانمندسازی این خانواده‌ها گام بردارد.

وی به مساله رونق تولید اشاره کرد و افزود: متاسفانه همه دستگاه‌ها برنامه‌های خود در راستای رونق تولید ارایه نداده‌اند.

استاندار کرمان ضمن گرامیداشت سوم خردادماه وسالروز عملیات آزادی سازی خرمشهر، بیان کرد: امیدواریم از تجربیات روز سوم خرداد و دفاع مقدس بتوانیم در راستای سربلندی کشور استفاده کنیم، همچنین در این جلسه تاکید می‌کنیم که مراسم ارتحال امام راحل باید با شکوه‌تر از گذشته در استان کرمان برگزار شود.
انتهای پیام/ح

اصلاح سیستم اداری با مدیران کارآمد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر