کد خبر: ۶۹۴۲۹۵۵
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۴
۰۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۴
کد خبر : ۶۹۴۲۹۵۵
نماینده ولی فقیه در لرستان مطرح کرد؛

نماینده، ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: امام خمینی (ره) شخصیتی است که قیامش بی نظیر، انقلابش نمونه و نامش پس از ۴۰ سال با اعتراف دشمنان برجسته‌ترین شخصیت جهان است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان،  آیت الله سید احمد میرعمادی،در نشست ستاد بزرگداشت سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) در بیت امام جمعه خرم آباد اظهار داشت: امام خمینی (ره) یک شخصیت استثنایی و بی نظیر در تمامی حوزه‌ها است و راجع به این شخصیت باید بیش از تصور تلاش کنیم.

وی افزود: مراسم سالگرد ارتحال امام (ره) باید از مراسم یکنواخت و تشریفاتی خارج شده و در شان آن حضرت برگزار شود ضمن اینکه نباید بگذاریم به فرمایش امام خمینی (ره) قیام ۱۵ خرداد فراموش شود.

امام جمعه خرم آباد بیان کرد: در این ستاد باید کمیته‌های مختلف تشکیل شود و در مساجد و دانشگاه‌ها سخنان امام (ره) بیان شود.

آیت الله میرعمادی با بیان اینکه ظرفیت بسیار بزرگی در اختیار داریم که باید از آن در راستای انقلاب استفاده کنیم گفت: برگزاری شب شعر، فعالیت‌های فرهنگی برای شناساندن امام (ره) به نسل جوان از فعالیت‌های کمیته‌های تشکیل شده باید باشد.

وی ادامه داد: گام دوم انقلاب شروع شده و ما باید برای شناساندن امام خمینی (ره) به نسل جوان بیشتر تلاش کنیم.

نماینده، ولی فقیه در لرستان افزود: ایجاد انگیزه برای شناخت امام خمینی (ره) و اهداف انقلاب همچنین فعالیت‌های بینشی باید در دستور کار قرار گیرد و با تشکیل جلسه شورای اداری برای مراسم ارتحال وظایف ادارات مشخص شود.

آیت الله میرعمادی در ادامه این نشست به راهپیمایی روز قدس اشاره کرد و گفت: اکنون یک میدان تقابل بین انقلاب اسلامی و آمریکا و مظهر استکبار رژیم صهیونیستی ایجاد شده و پشت پرده جریان‌های مختلف آمریکا در دست صهیونیست‌ها است.
وی بیان کرد: رژیم صهیونیستی در حال وادار کردن آمریکا برای تهدید علیه ایران است وگرنه سران آمریکا ترسو و بزدل‌تر از آن هستند.

امام جمعه خرم آباد اضافه کرد: تصمیم گیر مسایل آمریکا، صهیونیست‌ها هستند و از سوی هیات حاکمه آمریکا با تمام وجود رژیم صهیونیستی را تایید می‌کنند.

وی گفت: مردم با آگاهی و بینش خود بار دیگر راهپیمایی روز قدس را باشکوه‌تر از گذشته برگزار می‌کنند.

انتهای پیام /د

راهپیمای روز قدس پرشکوه‌تر از گذشته برگزار می‌شود

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب مرتبط
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر