کد خبر: ۶۹۴۵۲۰۵
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۴

رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) جیرفت گفت: چهار پروژه بزرگ درمانی با اعتبار بیش از ۱۵ میلیارد تومان در بیمارستان امام خمینی جیرفت بزودی همزمان با سفر وزیر بهداشت به جنوب کرمان به بهره برداری می‌رسد.

پروژه های بیمارستان امام خمینی جیرفت در انتظار سفر وزیربهداشتبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان دکتر شبیر رستمی ابوسعیدی رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان جیرفت با اشاره به اقدامات انجام شده در توسعه فضای بیمارستان جیرفت گفت: در راستای ارتقای خدمات درمانی در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت اقدامات بی نظیری در ساخت فضا‌های درمانی بیمارستان امام جیرفت صورت گرفته است.

وی با اشاره به بهسازی اورژانس بیمارستان امام خمینی جیرفت با زیربنای ۱۴۵۰ مترمربع و اعتبار بیش از ۲۹ میلیارد ریال افزود: آی سی یو ۲ بیمارستان امام خمینی با زیربنای ۷۵۰ مترمربع و اعتبار بیش از ۲۹ میلیارد آماده افتتاح است که فعلا در حال بهره برداری است.

رستمی ابوسعیدی با اشاره به تأمین نیروی مورد نیاز کلینیک ویژه جیرفت در آستانه افتتاح این مرکز تصریح کرد: پروژه‌های کلینیک ویژه جیرفت با زیربنای ۳۱۳۱ متر مربع و اعتبار ۷۲ میلیارد ریال و مرکز تشخیص غربالگری با زیربنای ۵۷۴ متر مربع و اعتبار ۱۳ میلیارد ریال آماده بهره برداری هستند که در سفر وزیر بهداشت به جنوب کرمان به صورت رسمی افتتاح خواهند شد.

وی با بیان اینکه بخش‌های روانپزشکی و فوق تخصصی روماتولوژی تجهیز و آغاز به کار کرده است و در حال ارائه خدمات به مردم منطقه هستند و به زودی افتتاح رسمی خواهند شد، تصریح کرد: راه اندازی بخش جراحی ۳ جزء اقداماتی است که با راه اندازی آن در بیمارستان امام جیرفت ۱۰ تا ۱۵ تخت به تخت‌های موجود اضافه خواهد شد و نقش مهمی در پاسخگویی مناسب به بیماران خواهند داشت.

رستمی ابوسعیدی گفت: بلوک زایمان بیمارستان امام در حال آماده سازی است تا بتوان در نخستین گام از مهمترین طبقات آن که طبقات پایین هستند، در راستای ارتقای خدمات مورد بهره برداری قرار گیرند.

رئیس بیمارستان امام خمینی جیرفت با بیان اینکه بازسازی کلی بخش داخلی بیمارستان امام در حال انجام است، گفت: خدمات ام آر‌ای به صورت کامل ارائه میشود، اما مهم است که مراجعه کنندگان به زمان ارائه خدمات توجه داشته باشند که از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۹:۳۰ ارائه می‌شود.

وی با بیان اینکه راه اندازی سی تی آنژیو بیمارستان امام خدمت جدیدی است که تاکنون در جیرفت انجام نشده است و با این اقدام دیگر اعزام بیماران برای آنژیو به کرمان را شاهد نخواهیم بود، افزود: اورژانس بیمارستان امام جزو شلوغ‌ترین اورژانس‌های کشور است که با همکاری خوب معاونت توسعه دانشگاه پیگیر افزایش نیروی خدمات و پرستاری هستیم و با تحقق این امر خدمات دوچندان خواهد شد.
انتهای پیام /ح

وزیر بهداشت به زودی به جنوب کرمان سفر می کند

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر