کد خبر: ۶۹۴۵۶۸۴
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۳

باشگاه تراکتور با صدور بیانیه‌ای به اظهار نظر‌های اخیر منتشر شده در فضای مجازی واکنش نشان داد.

بیانیه باشگاه تراکتور در خصوص اظهار نظرهای اخیر منتشر شده در فضای مجازیبه گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، باشگاه تراکتور با صدور بیانیه‌ای به اظهار نظر‌های اخیر منتشر شده در فضای مجازی واکنش نشان داد.

در متن این بیانیه آمده است:

اصول حرفه‌ای ایجاب می کند اگر در مجموعه‌ای همکاری صورت می گیرد تمام اتفاقات درون مجموعه‌ای بدون حاشیه سازی و با ارائه گزارشات مستند در همان دوران مورد بررسی و حل وفصل قرار گرفته و خاتمه پیدا کند.

حال فردی که بصورت اتفاقی و بدون اینکه استحقاق آن را داشته باشد از خلع بوجود آمده رفتن سرمربی هنگامی که سکان دار باشگاه شدند انتظار می رفت مسائل را بصورت حرفه‌ای در همان دوران مدیریت خود حل و فصل نمایند سکوت کرده و متاسفانه الان به فکر واکاوی اتفاقات گذشته افتاده اند، که باید پرسیده شود پس چرا اگر این مسئله وجود داشت ان زمان شفاف سازی نکردید؟!

آیا این بغیر از این هست که شما دنبال حاشیه سازی برای این باشگاه و مطرح کردن خودتان می باشید؟

پس این مطالب اساسا صحت نداشته و چیزی جز ایجاد حاشیه برای تیم و تشویش افکار عمومی و هواداران عزیز را ندارد.

لذا انتظار می رود کسانی که نام حرفه‌ای بر روی خود گذاشته اند اصول حرفه‌ای را رعایت کرده و دراین برهه حساس از نام تراکتور بعنوان چاشنی برای خواسته‌های غیر حرفه‌ای خود استفاده ننموده و هواداران عزیز را درگیر مسائلی که اساسا صحت نداشته و ندارد نکنند.

از هواداران عزیز نیز تقاضا داریم صرفا به مطالبی که از رسانه رسمی باشگاه منتشر می شود اعتماد نمایند و اطمینان داشته باشند که هدف باشگاه بستن تیمی درخور شان و منزلت تراکتور و شما هواداران عزیز می باشد که با حمایت‌های شما منجر به موفقیت خواهد شد.

انتهای پیام/

آخرین اخبار از باشگاه تراکتورسازی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر