کد خبر: ۶۹۵۸۳۵۸
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۰

دو زن محلی سالخورده که در کنار یکی از پیاده‌روهای ترکیه نشسته و با یکدیگر مشغول صحبت بودند نمی‌دانستند آخرین لحظات زندگی خود را سپری می‌کنند.

آخرین لحظات زندگی دو زن محلی پیش از وقوع تصادف مرگبار! + فیلم/// به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، دو زن محلی سالخورده که در کنار یکی از پیاده‌رو‌های ترکیه نشسته و با یکدیگر مشغول صحبت بودند نمی‌دانستند آخرین لحظات زندگی خود را سپری می‌کنند. لحظاتی بعد و در اثر انحراف یک خودرو شاسی‌بلند این دو زن ۷۴ ساله در یک تصادف شدید جان خود را از دست دادند. این اتفاق در یکی از پیاده‌رو‌های منطقه "یورگیر" واقع در استان "آدانا" ترکیه رخ داد.

ویدئویی که توسط یک دوربین مدار بسته تهیه شده است چگونگی وقوع این حادثه را به تصویر می‌کشد. در ابتدای این ویدئو این دو زن میانسال در حالی که در کنار خیابان در پیاده‌رو نشسته و مشغول صحبت با یکدیگر هستند دیده می‌شوند. لحظاتی بعد یک خودروی شاسی بلند سفیدرنگ از داخل خیابان منحرف شده و با این دو زن شدیداً برخورد می‌کند. ظاهراً راننده این خودرو یک زن جوان بود که در حال آموزش رانندگی به همراه همسرش در خیابان بود. بنا به گزارش رسانه‌های محلی در لحظه وقوع این حادثه این زن جوان به جای پدال ترمز پای خود را روی پدال گاز قرار داده بود.

این ویدئو نشان می‌دهد بلافاصله همسر این زن پشت فرمان خودرو قرار گرفته و با حرکت به عقب تلاش می‌کند تا این دو زن را که در زیر خودرو گرفتار شده‌اند نجات دهد. "منور کان" به همراه "راضیه کان" بلافاصله به بیمارستان منتقل شدند، اما تلاش پزشکان برای نجات جان آن‌ها بی‌نتیجه ماند.

در حالی که شوهر این زن ابتدا مدعی شد که او پشت فرمان بود، اما بررسی ویدئوی دوربین مدار بسته مشخص کرد که همسر او (اس.کی) در لحظه حادثه پشت فرمان خودرو بود. اس.کی، راننده زن توسط پلیس محلی ترکیه بازداشت شد و اکنون در بازداشتگاه به سر می‌برد. همسر یکی از قربانیان از این زن و شوهرش تقاضای غرامت کرده است.

آخرین لحظات زندگی دو زن محلی پیش از وقوع تصادف مرگبار! + فیلم/////جمعه صبح

انتهای پیام/

ناشیگیری راننده زن فاجعه آفرید!

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر