کد خبر: ۶۹۶۴۰۲۶
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۲

معاون نیروی انسانی فرماندهی انتظامی استان کرمان با اشاره به برنامه ریزی جهت اجرای مطلوب آئین یادواره شهدای پلیس کرمان گفت: این یادواره به سبب گستره تبلیغات و برنامه ریزی‌های انجام شده از یک کنگره کم ندارد.

یادواره شهدای پلیس کرمان در ابعاد یک کنگره برنامه ریزی شده استبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ؛ سرهنگ فیروز شرفی معاون نیروی انسانی فرماندهی انتظامی استان کرمان در نشست رئیس امور ایثارگران ناجا با معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گفت: معاونت اجتماعی در این یادواره که اولین آئین گرامیداشت شهدا پس از سال ۱۳۸۸ خواهد بود نقش آفرینی بسیار گسترده‌ای دارد.

وی افزود: در این راستا در جهت اطلاع رسانی و تبلیغ یادواره اخیر اقدامات خوبی از نظر تولید محتوا صورت گرفته و برنامه‌های ختم صلوات به روح مطهر شهدای پلیس در بیش از ۵۰۰ مسجد و مکان مذهبی سراسر استان انجام شده است.

سرهنگ شرفی بیان داشت: در همین جلسات و نشست‌ها که همه رده‌های انتظامی در آن مشارکت خوبی داشته اند سعی شده است اهداف، آرمان‌ها و چیستی و چرائی شهدای ناجا برای مردم تبیین شود و همچنین در جهت واگذاری یک سری تسهیلات رفاهی به خانواده‌های معزز شهید با بنیاد مسکن مرکز استان رایزنی شده است.

معاون نیروی انسانی با اشاره به حمایت‌های خوب فرمانده انتظامی استان از اهداف، برنامه‌ها و اقدامات مرتبط با شهدا و ایثارگران گفت: در این آئین برای شهید اخیر نظم و امنیت نیز یک برنامه ویژه خواهیم داشت و سایر خانواده‌های شهدا نیز به نحو مطلوب مورد تکریم و تجلیل قرار خواهند گرفت.

سرهنگ شرفی در پایان با قدردانی از تدابیر و حمایت‌های خوب مسئولان ناجا از اقدامات و برنامه‌های مرتبط با خانواده‌های شهدا و ایثارگران تصریح کرد: امیدواریم همه رهرو واقعی شهدا و قدردان صبر، مجاهدت و بردباری خانواده‌های معزز این عزیزان باشیم.

انتهای پیام/س

برنامه ریزی جهت اجرای مطلوب آئین یادواره شهدای پلیس کرمان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر