کد خبر: ۶۹۶۴۶۶۷
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵
تاریخ انتشار : ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵
کد خبر : ۶۹۶۴۶۶۷

جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف بیش از یک تن و ۲۴۳ کیلو انواع مواد افیونی در عملیات مقتدرانه پلیس خبر داد.

کشف بیش از یک تن و ۲۴۳ کیلو انواع مواد افیونی در عملیات مقتدرانه پلیسسردار  احمد طاهری جانشین فرمانده انتظامی استان در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ، گفت :ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان با یک سری کار گسترده اطلاعاتی به سرنخ‌هایی از قاچاق محموله سنگین موادمخدر توسط یک باند از مناطق مرزی به شهرستان‌های " ایرانشهر " و " دلگان " دست یافتند.

جانشین فرمانده انتظامی استان افزود: تیم‌های اطلاعاتی و عملیاتی پلیس، با کنترل تحرکات اعضای این باند سرانجام روز گذشته تیمی از اعضای این باند مسلح را که با ۲ دستگاه زانتیا در حال جابه جایی محموله در یکی از محور‌های فرعی حاشیه شهر ایرانشهر بودند، شناسایی و تحت نظر قرار دادند.

وی تصریح کرد: ماموران پلیس پس از طی مسافتی به راننده خودرو‌ها دستور ایست دادند که سرنشین خودرو‌ها به سمت عوامل انتظامی تیراندازی و جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر با مقابله به مثل پس از طی مسافتی خودرو‌ها را متوقف کردند.

سردار طاهری بیان داشت: در این عملیات مأموران پلیس ضمن دستگیری ۳ قاچاقچی در بازرسی از ۲ خودروی آنها، ۵۶۱ کیلو و ۸۰۰ گرم تریاک و یک کیلو هروئین به همراه یک قبضه سلاح کلاش و مقادیری مهمات کشف کردند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: در ادامه این عملیات جان بر کفان پلیس مبارزه با مواد مخدر در شهرستان دلگان با تیم دیگری از این باند که قصد جابه جایی مواد به خارج از استان را داشتند درگیر شده و در این عملیات مسلحانه ضمن دستگیری ۲ قاچاقچی، از خودروی آن‌ها ۶۸۰ کیلو و ۴۰۶ گرم تریاک کشف کردند.

وی با اشاره به ادامه تحقیقات برای شناسایی و دستگیری دیگر اعضای متواری این باند مسلح، از شهروندان خواست هرگونه اخبار و اطلاعات در رابطه با فعالیت باند‌ها و فروشندگان مواد مخدر را سریعاً به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اطلاع رسانی کنند تا پلیس در کمترین زمان ممکن با سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنیت برخورد قاطع کن.

انتهای پیام/گ

کشف بیش از یک تن مواد مخدر سیستان وبلوچستان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر