کد خبر: ۶۹۶۶۵۷۲
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۶

استاندار کرمانشاه برگزاری رویداد بین‌الملی اکوتوریسم و گردشگری روستایی و عشایری در سال ۲۰۲۰ میلادی را یک این یک فرصت بی نظیر برای توسعه استان است.

کرمانشاه ۲۰۲۰ یک فرصت بی نظیر برای توسعه استان است به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ، بازوند استاندار کرمانشاه برگزاری رویداد بین‌المللی اکوتوریسم و گردشگری روستایی و عشایری در سال ۲۰۲۰ میلادی را یک
اين يك فرصت بي نظیر براي توسعه استان دانست و اظهار داشت:این رویداد فرصت بسیار خوبی برای معرفی ظرفیت ها و قابلیت های اکوتوریسم و گردشگری روستایی و عشایری کرمانشاه به دنیا است.

وی ادامه داد:شرایط اقلیمی و موقعیت جغرافيايي کرمانشاه به گونه ای است که از ظرفیت بسیار خوبی برای بوم گردی در مناطق روستایی و عشایری برخوردار است.

وی بیان کرد:موضوع کرمانشاه 2020 را بار اول در اوایل آبان ۹۶ و چند روز قبل از زلزله و در جمع راهنمایان گردشگری سراسر کشور مطرح کردم.


بازوند افزود:خوشبختانه پيگيري هاي فراوانی که طی این دو سال صورت گرفت در نهایت به ثمر نشست و سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري کشور، امتیاز برگزاری این رویداد مهم بین‌الملی را در سال 2020 را به كرمانشاه و کردستان واگذار کرد؛ البته با محوريت و ميزباني با كرمانشاه.

وی گفت:این یک انتخاب درست است زیرا اكوتوريسم کردستان و کرمانشاه بسیار شبیه هم است.

بازوند ادامه داد:به همه مديران تاكيد شده است که در سال 98 در تمامی پروژه ها و طرح ها به نوعی کمک به زیرساخت های گردشگری و اشتغال زایی بیشتر از طریق این حوزه را مدنظر داشته باشند.


وی گفت: یک گردشگر از هنگامی که وارد استان می شود تا لحظه ای که خارج می شود با مردم سر و کار دارد و یک برخورد شایسته و مهمانوازی مناسب که خوشبختانه بخشی فرهنگ این مردم است می تواند در جذب بیشتر گردشگر کمک کند.

وی بیان کرد:توسعه گردشگری فرصتی برای افزایش درآمد سرانه و بهبود وضعیت معیشتی مردم است و اقتصاد گردشگری باید در سبد خانوار نقش بازی کند‌

انتهای  پیام/ز

 

 

توسعه گردشگری فرصتی برای افزایش درآمد سرانه  مردم است 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر