کد خبر: ۶۹۶۷۵۳۳
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۴
رئیس سازمان حج و زیارت همدان:

رئیس سازمان حج و زیارت استان همدان گفت: امسال ۲ هزار و ۹۳۵ زائر در قالب ۲۰ کاروان حج تمتع از استان همدان به سرزمین وحی اعزام می‌شوند.

۲۰ کاروان از همدان به حج تمتع اعزام می‌شوند به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، محسن ساغرچی رئیس سازمان حج و زیارت استان همدان با اشاره به سفر عظیم حج گفت: این سفر یک سفر گروهی بوده و باید زائران عزیز مهارت زندگی جمعی و گروهی را با تمرین در خود پرورش دهند.

رئیس سازمان حج و زیارت استان همدان با اشاره به قوانین و مقررات و همچنین محدودیت‌های کشور عربستان افزود: همه ما در این کشور میهمان بوده و باید قوانین و مقررات عربستان را رعایت کنیم و به اتباع دیگر کشور‌ها احترام بگذاریم.

وی با اشاره به اجاره ۸۰ هتل در مکه مکرمه و ۲۰ هتل در مدینه منوره اظهار داشت:هتل‌های اجاره شده توسط سازمان حج وزیارت و زیر نظر کارکنان مسکن اجاره شده و برای تمامی هتل‌های مکه سرویس ایاب و ذهاب پیش بینی شده است.

رئیس سازمان حج و زیارت استان همدان بابیان اینکه امسال تعداد حجاج بیت‌الله الحرام نسبت به سال گذشته ۴۰ درصد رشد داشته است، افزود: در صورت تأیید جدول پرواز از سوی عربستان، اعزام اولین کاروان از استان در ۲ مردادماه آغاز و تا ۹ مرداد ادامه خواهد داشت.

ساغرچی یادآورشد: تمام کاروان‌های استان همدان مدینه بعد بوده و بعد از انجام مناسک زائران به مدینه منوره اعزام خواهند شد.

رئیس سازمان حج و زیارت استان با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود بازگشت حجاج از سرزمین وحی ۸ الی ۱۳ شهریورماه انجام گیرد، ابراز کرد: زمان بازگشت اولین کاروان از حجاج همدانی، ۸ شهریورماه است.

انتهای پیام/د.ا

۲۰ کاروان از همدان به حج تمتع اعزام می‌شوند

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر